Το γύρισε ο Άρης!

Τη νίκη με 2-1 απέναντι στον Απόλλωνα Κρύας Βρύσης πήρε ο Άρης!

Με θετικό τρόπο μπήκε στο 2016 ο Άρης ο οποίος φιλοξενήθηκε από τον Απόλλωνα Κρύας Βρύσης για να επικρατήσει 2-1 με δύσκολο τρόπο.

Μόλις στο πρώτο λεπτό της αναμέτρησης ο Σιδηρόπουλος άνοιξε το σκορ για τους γηπεδούχους. Ένα λεπτό αργότερα όμως, ήρθε η ισοφάριση από τον Άρη με γκολ του Καπνίδη.

Τη νίκη στους «κιτρινόμαυρους» έδωσε ο Ντούνης στο 33'.

Απόλλων 1960: Δεληχατζής, Σιδέρης (52΄Λουϊζίδης), Παπαδόπουλος Σ., Μπρέγκου, Βοτάρης, Κίτσας, Σιδηρόπουλος Π., Νύρλας, Ίβιτς, Πετρίδης, Παπαδόπουλος Γ.

Άρης: Tζινάρ, Τσουμάνης, Κόκε (53΄Μελισσάς), Ρόβας, Ιντζίδης, Σαμαράς, Πόι (85΄Βουτσιάς), Καπνίδης, Καζναφέρης, Τάτος, Ντούνης (70΄Ν΄Λουντούλου)

Για πρώτη φορά στην Ελλάδα 115 εκατομμύρια ευρώ από το Eurojackpot – Αύριο στις 21:00 η κλήρωση
Φώτης Ιωαννίδης: Ένας «γίγαντας» για τον φορ του Παναθηναϊκού - «Τον θέλει και η Γιουβέντους»
NBA: Δραματική πρόκριση των Σίξερς στα playoffs, «ζωντανοί» οι Μπουλς
Εργκίν Αταμάν: «Έφυγε» από τη ζωή ο πατέρας του - Η ανακοίνωση της ΚΑΕ Παναθηναϊκός AKTOR