Παναρκαδικός - Αστέρας Μαγούλας 4-0

Σημαντική νίκη στην προσπάθεια που κάνει για παραμονή στην Γ' Εθνική πανηγύρισε ο Παναρκαδικός που νίκησε 4-0 τον Αστέρα Μαγούλας

Μόλις στο 9' οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ με τον Δήμο. Στο 28' ο Σταθουλόπουλος έγραψε το 2-0. Διαστάσεις θριάμβου έδωσε ο Κώτσιρας στο 74' με τον Μέλο από το σημείο του πέναλτι να διαμορφώνει το τελικό αποτέλεσμα στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων.

ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ (Τζήλος-Καλογιαννίδης): Ψυχογιός, Κυριακόπουλος, Αρώνης, Χατζόπουλος, Σταθουλόπουλος (75’ Αρδάμης), Κωστάκης, Μπίσιας (60’ Βλαχοκυριάκος), Καδάς (67’ Μέλλος), Δήμος, Κώτσιρας, Τριμπόνιας

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ (Αντώνης Αυλωνίτης): Αρχοντάκης, Κούρτης (46’ Μουρούτσος), Τσαγγάρης, Βασιλείου, Οικονομόπουλος, Δημόπουλος (46’ Τσατίδης), Μάλτσης, Μαζιώτης, Μιχαήλος, Καλογερής (62’ Μαυρουδής), Μπεχλής

Γιάννης Αντετοκούνμπο: Ελπίδες για Προολυμπιακό μετά τον αποκλεισμό των Μπακς
Παναθηναϊκός: Νέα δεδομένα με Ιωαννίδη - Νέο συμβόλαιο και επιστροφή Λάτσιο
Ολυμπιακός: Η συγκίνηση και η αποθέωση Μαρινάκη στο «Villa Park» (videos)
Παναθηναϊκός AKTOR: Τώρα... μιλάει το ΟΑΚΑ - Κυκλοφόρησαν και εξαφανίζονται τα εισιτήρια του Game 5