Π.Ο. Ελασσόνας - Α.Ε. Μουζακίου 1-3

Η Α.Ε. Μουζακίου έβαλε «βόμβα» στον 4ο όμιλο της Δ΄εθνικής με το «διπλό» στην έδρα της Ελασσόνας για την 6η αγωνιστική με 1-3

Με την νίκη αυτή η ΑΕΜ διασκέδασε τις εντυπώσεις από την εντός έδρας ήττα από το Βελούχι την περασμένη αγωνιστική . Παρότι βρέθηκε πίσω στο σκορ με τον Καραΐσκο να ανοίγει το σκορ για τους γηπεδούχους στο 23’. Ισοφάρισε σε κρίσιμο σημείο στο τέλος του ημιχρόνου ο Καραμήτσος με  και στο β’ ημίχρονο ο Φλιούκας με κοντινό σουτ στο 70’ και ο Κανιούρας στο 80’ έδωσαν τέλος στο αήττητο σερί της Ελασσόνας.

Ελασσόνα (Αλεξανδρής) : Πουλάκης, Αποστολόπουλος, Αποστόλου, Θανάσης, Καραΐσκος, Μουρατίδης, Παγκαρλιώτας, Ρόπας, Φλίγκος, Χάμος, Χατζηβαλσάμης.

Α.Ε. Μουζακίου (Ταμπάκος) :Σαπουνάκης, Ευθυμίου (60’ Κλαπανάρας), Κανιούρας, Καραμήτσος, Κεχαγιάς, Κίσσας, Μουρκάκης, Ρόμπος, Τζάνης, Υφαντής (79’ Μιαρίτης),Φλιούκας.