Λεβαδειακός-Δόξα Δράμας 1-1 (Κ20)

Ισόπαλες 1-1 αναδείχθηκαν οι ομάδες Κ20 του Λεβαδειακού και της Δόξας Δράμας, για την 11η αγωνιστική του πρωταθλήματος.

Η ομάδα της Λιβαδειάς προηγήθηκε στο σκορ στο 83' με γκολ του Σαμπράκου, ενώ οι φιλοξενούμενοι ισοφάρισαν στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων με τον Κανετίδη.

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ: Μένκα, Παναγόπουλος, Ζιάκας, Βαραβέρης, Ζαννιάς, Γκριτζάπης, Κόκα, Πέππας (86' Σταθόπουλος), Ταμπαθάνης (67' Σαμπράκος), Χοντζάι, Μάγκας (32' Βελέτζας).

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ: Χαραλαμπίδης, Μ. Βασιλειάδης, Τουνγκελίδης, Αθανασιάδης, Α. Βασιλειάδης, Αμανατίδης, Περσίδης, Σιάμπος, Χιντασέλι, Νικολαϊδης, Ι. Κανετίδης.