Ένωση Μιδέας-Αίας Παραλίας Ασπροπύργου 3-0

Τρία γκολ για την Ένωση Μιδέας κόντρα στην Παραλία Ασπροπύργου.

Οι νικητές παραμένουν τέσσερις βαθμούς πίσω από τον Αστέρα Μαγούλας, ενώ έχουν έναν αγώνα λιγότερο. Το σκορ της συγκεκριμένης αναμέτρησης άνοιξε στο 25’ με τον Γκούρα, αλλά οι δύο ομάδες συνέχισαν να δίνουν προτεραιότητα στις άμυνες τους.
Στο δεύτερο ημίχρονο, οι γηπεδούχοι έδειξαν πως έχουν μεγαλύτερο κίνητρο. Το 2-0 σημείωσε ο Καραγκούνης στο 62’. Τέλος, ο Μήτρου πέτυχε το 3-0 δεκαπέντε λεπτά αργότερα.
Ένωση Μιδέας: Καταχανάκης, Δρούλιας, Γκούρας, Νώτης, Φίλης, Γκολέμης, Αγγελόπουλος (79’ Μαρίνης), Σταυριανόπουλος (63’ Μήτρου), Κορωνίδης (60’ Τριμπόνιας), Δερμιτζάκης, Καραγκούνης.
Αίας Παραλίας Ασπρόπυργου: Γραβανίτης, Δουκίνης, Κυριακάκος, Κοράκης Λ., Κοράκης Γ. (74’ Τσουλακίδης), Χαραλαμπόπουλος, Καρώνη (60’ Ξαμπίδης), Παπαδόπουλος Χ., Κασσιμάτης, Τριανταφυλλίδης, Σπυρίδης (64΄Λιούρας).

Ντόντσιτς και Ντόνοβαν σόκαραν Οκλαχόμα και Βοστώνη
Ολυμπιακός: Τα έσοδα της πορείας μέχρι τον τελικό - Πόσα θα πάρει αν κατακτήσει το Conference League
Γιορτή απόψε στο ΟΑΚΑ για τους θριαμβευτές του Παναθηναϊκού AKTOR!