Ατρόμητος - Σαράγιεβο 1-3: Τα γκολ του αγώνα (video)

Για τρίτη συνεχόμενη χρονιά, ο Ατρόμητος δεν κατάφερε να προκριθεί σε επόμενη φάση του Europa League, ολοκληρώνοντας πολύ νωρίς τις υποχρεώσεις του στην διοργάνωση.

Η ομάδα του Περιστερίου ηττήθηκε 3-1 από την Σαράγιεβο στον επαναληπτικό της Αθήνας στην παράταση, καθώς εμφανίστηκε κατώτερη των περιστάσεων, με το τέρμα του Μπίλντιγια στο 105’ να δίνει το «εισιτήριο» στους Βόσνιους.

Οι φιλοξενούμενοι είχαν ανοίξει το σκορ στο 24’ με τον Ντούλιοβιτς και ο Μπίλντιγια στο 80’ έδωσε σαφές προβάδισμα, πριν ο Ταυλαρίδης στο 86’ στείλει το ματς στην παράταση με την κεφαλιά του.

Δείτε τα τέρματα από την ήττα του Ατρόμητου από την Σασράγιεβο…

Ολυμπιακός: Επική Marca! Έκανε δαφνοστεφανωμένο τον Μεντιλίμπαρ (pic)
Ολυμπιακός, Μεντιλίμπαρ: «Εδώ που έχουμε φτάσει θέλουμε τον τελικό» (vid)
Ολυμπιακός: Η πρόκριση στα ημιτελικά του Conference League φέρνει αναβολή στη Super League
Conference League, Φενέρμπαχτσε - Ολυμπιακός: Οι τρεις μεγάλες επεμβάσεις του Τζολάκη στα πέναλτι