Euro 2020 – Live Chat: Γαλλία-Ελβετία 4-5 πεν. (τελικό, 3-3 κ.α. και παρ.)

Euro 2020: Παρακολουθείστε λεπτό προς λεπτό την αναμέτρηση Γαλλία-Ελβετία από το Live Chat του Onsports.

Το έκτο εισιτήριο για τα προημιτελικά του Euro 2020 διεκδικούν Γαλλία κι Ελβετία απόψε στο Βουκουρέστι στις 22.00.

Η παρέα των Εμπαπέ, Μπενζεμά πήρε την πρώτη θέση με μία νίκη και δύο ισοπαλίες στον ΣΤ’ όμιλο.

Λύγισε 1-0 τη Γερμανία και έφερε 2-2 κι 1-1 με Πορτογαλία και Ουγγαρία, αντίστοιχα.

Η Ελβετία τερμάτισε τρίτη θέση στον Α’  όμιλο, όπου νίκησε 3-1 την Τουρκία, έφερε 1-1 με την Ουαλία κι έχασε 3-0 από την Ιταλία.

Παρακολουθείστε και σχολιάστε την αναμέτρηση για τους «16» του Euro 2020 από το Live Chat του Onsports…