ΠΑΟΚ-Ριέκα: Λύτρωση στο 90+4’! (Video)

ΠΑΟΚ-Ριέκα: Το… σφυροκόπημα του «δικέφαλου» έφερε αποτέλεσμα στις καθυστερήσεις για το 1-1!

Σε ένα ματς που δεν άξιζε την ήττα, ο ΠΑΟΚ σχεδόν γεύτηκε την πίκρα της! Η Ριέκα κρατούσε στα χέρια της μια σπουδαία και τυχερή νίκη μέχρι το 4ο λεπτό των καθυστερήσεων. Χωρίς να έχει κάνει καλά-καλά ευκαιρία στο ματς, διατηρούσε το 0-1.

Μέχρι το 90+4’ και την τελευταία φάση της αναμέτρησης. Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Απ’ το οποίο στην γεμάτη περιοχή των Κροατών, ο Γκάλεσιτς έστειλε την μπάλα στα δίχτυα της ομάδας του, κάνοντας το 1-1! Σκορ που «σφράγισε» τις προσπάθειες των δύο ομάδων.

Κυρίως, όμως, απέδωσε έστω μέχρι ένα βαθμό δικαιοσύνη, καθώς ο ΠΑΟΚ ήταν ξεκάθαρα ανώτερος στην αναμέτρηση και στη συντριπτική διάρκειά του έπαιζε μονότερμα!

Δείτε το γκολ της ισοφάρισης του ΠΑΟΚ:

Παναθηναϊκός AKTOR – Μακάμπι Τελ Αβίβ: LIVE το Game 1 της σειράς των playoffs της Euroleague
Παναθηναϊκός AKTOR: Ο Μάικ γύρισε σπίτι του…
Ρομπίνιο: Συμπλήρωσε ένα μήνα στη φυλακή - Από την απομόνωση σε κελί 8 τ.μ.
Βεζένκοφ: «Είναι δύσκολα στο ΝΒΑ αλλά έκανα την σωστή επιλογή»