Ρεάλ Μαδρίτης-Παρί Σεν Ζερμέν: Μαγική πάσα Νεϊμάρ, ο Εμπαπέ σφαίρα στην αντεπίθεση και 0-1! (vid)

Champions League: Ο Εμπαπέ στο 39' άνοιξε το σκορ για την Παρί Σεν Ζερμέν κόντρα στη Ρεάλ Μαδρίτης.

Στην Παρί Σεν Ζερμέν δεν δίνεις χώρο στην αντεπίθεση.

Η Ρεάλ στο 39' σε δική της επίθεση έχασε τη μπάλα, ο Νεϊμάρ με τη μία έβγαλε μαγική πάσα με το αριστερό στον Εμπαπέ, αυτός έφυγε σφαίρα στην κόντρα και από τα όρια της μεγάλης περιοχής έκανε το δεξί σουτ και εκτέλεσε τον Κουρτουά, ο οποίος δεν υπολόγισε σωστά και η μπάλα κατέληξε στα δίχτυα.

Δείτε το γκολ

Ο Εμπαπέ βρήκε δίχτυα και στο 34', όμως, το γκολ ακυρώθηκε για οφσάιντ.

Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό
Παναθηναϊκός AKTOR: Ρεκόρ καριέρας ο Σλούκας, κορυφαίος πασέρ στα play offs - Συγκίνηση για τον Πάρη
Παναθηναϊκός AKTOR: Αφιέρωσε τη νίκη στον Πάρη ο Αταμάν - «Στο 5ο ματς το ΟΑΚΑ θα είναι φωτιά»
Άστον Βίλα - Ολυμπιακός 2-4: Αφεντικό για τον τελικό στην «OPAP Arena» με τεσσάρα