Ρεάλ Μαδρίτης: Πιστεύει στη πρόκριση ο Μουρίνιο

Όλα θα κριθούν στον επαναληπτικό αγώνα σύμφωνα με τον Ζοσέ Μουρίνιο, ο οποίος τόνισε πως η πρόκριση θα παιχτεί μέχρι το τελευταίο λεπτό του παιχνιδιού στην Αγγλία καθώς σήμερα η Μάντσεστερ ήταν πολύ καλά διαβασμένη.

«Δεν ήταν έκπληξη ούτε το ματς ούτε το αποτέλεσμα. Βασικά έτσι το περίμενα να είναι πολύ ανοικτό για τον επαναληπτικό και πιστεύω πως η πρόκριση θα παιχτεί ως το τελευταίο λεπτό. Η Γιουνάιτεντ περίμενε μια αντεπίθεση ή μια στημένη φάση για να σκοράρει ένα δεύτερο γκολ. Τα πήγε καλά και αμύνθηκε καλά. Αν με ρωτάτε για ποσοστά θα έλεγα πως η πρόκριση είναι 50-50. Οι παίκτες μου τα έδωσαν όλα. Ήταν ένα δύσκολο ματς γιατί ξεκινήσαμε δυνατά και δεχτήκαμε ένα γκολ από το πουθενά. Τώρα πάμε στο Ολντ Τράφορντ και θεωρώ πως το 1-1 δεν είναι κακό αποτέλεσμα γιατί μπορούμε να πετύχουμε περισσότερα από ένα γκολ εκεί» τόνισε ο Πορτογάλος τεχνικός.

Σοκ στην Football League: Αφαίρεση βαθμών από ιστορική ομάδα
Survivor 2: Απίστευτη νίκη για τους διάσημους