Αστέρας Ιτέας-ΠΑΣ Πρέβεζα 1-2

Νικηφόρα πέρασε από την Ιτέα ο ΠΑΣ Πρέβεζα, καθώς επικράτησε 2-1 του Αστέρα στην πρεμιέρα των μπαράζ ανόδου.

Στο 7’ οι φιλοξενούμενοι κέρδισαν πέναλτι σε χέρι του Μαυροφρύδη, όμως ο Δημουλιάς νικήθηκε από τον Αλεξανδρή που απέκρουσε εντυπωσιακά την εκτέλεσή του. Στο 11’ ο Δελλής έκανε το 1-0 για τον Αστέρα Ιτέας. Όμως σύντομα ο ΠΑΣ Πρέβεζα συνήλθε και στο 27’ ο Χ. Σκαμνέλος με πλασέ ισοφάρισε σε 1-1. Το γκολ της νίκης πέτυχε στο 5ο λεπτό των καθυστερήσεων ο Μάρκος για την ομάδα της Πρέβεζας.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ: Αλεξανδρής, Κέβιν (67’ Τολκούτσης), Μαυροφρύδης, Τσακίρης, Δελλής, Πέτσας (90+1’ Μανούσης), Κουβέλης, Καστανόπουλος (83’ Λύτρας), Χαρδαλούπας, Βάσος, Κουρελής

ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ: Λιάσκος, Σκαμνέλος Δ., Σκαμνέλος Χ. (67’ Καρακώστας), Νίκου (58’ Ντέτσικας), Μάρκος, Βάλβης, Χαϊδάκης, Δήμας, Σιδέρης (90+4’ Κοψάρης), Μπόμπορης, Δημουλιάς

Άστον Βίλα – Ολυμπιακός: Τα highlights του «ερυθρόλευκου» θριάμβου στο Conference League
Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό
Παναθηναϊκός AKTOR: Ρεκόρ καριέρας ο Σλούκας, κορυφαίος πασέρ στα play offs - Συγκίνηση για τον Πάρη
Παναθηναϊκός AKTOR: Αφιέρωσε τη νίκη στον Πάρη ο Αταμάν - «Στο 5ο ματς το ΟΑΚΑ θα είναι φωτιά»