Μάχη Μαρ. – Παλληνιακός 1-0

Σπουδαία νίκη για τη Μάχη Μαραθώνα που επικράτησε με 1-0 του Παλληνιακού.

Πολύτιμο «τρίποντο» πήρε η Μάχη Μαραθώνα, που κέρδισε με 1-0 τον Παλληνιακό με γκολ του Μίχα στο 75ο λεπτό της αναμέτρησης, που είχε μπει ως αλλαγή.

ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ: Τσούνης, Τσέλλας, Σαλέ, Κουλιάς, Σωτηριάδης, Χαμπντούλας, Γρίβας (51’ Μίχας), Κατσούγκρης, Μάντζης (88’ Χαμάμης), Νταής, Παπαδόπουλος (89’ Καραλής).

ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ: Μαθιός, Κουρκατσιώτης, Πασαρης, Καρακάσης, Τζόνι, Σκούρας, Ντρένοβα, Μπούρμπουλας (85’ Κοκκινάκης), Δημάκης (82’ Παππάς), Μπακούνης, Μητσιάρας (78’ Φαγάλας).

Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό
Παναθηναϊκός AKTOR: Ρεκόρ καριέρας ο Σλούκας, κορυφαίος πασέρ στα play offs - Συγκίνηση για τον Πάρη
Παναθηναϊκός AKTOR: Αφιέρωσε τη νίκη στον Πάρη ο Αταμάν - «Στο 5ο ματς το ΟΑΚΑ θα είναι φωτιά»
Άστον Βίλα - Ολυμπιακός 2-4: Αφεντικό για τον τελικό στην «OPAP Arena» με τεσσάρα