Live Chat Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός 3-1 (τελικό)

Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός: Δείτε λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη του 2ου τελικού της Volley League στο Κλειστό του Αγίου Θωμά

Ο δεύτερος τελικός των πλέι οφ του πρωταθλήματος Volley League γίνεται στο γυμναστήριο του Αγίου Θωμά στο Μαρούσι όπου ο Παναθηναϊκός με πλεονέκτημα έδρας πλέον υποδέχεται τον Ολυμπιακό.

Οι «πράσινοι» μετά τη νίκη τους με 3-0 στο γυμναστήριο Μελίνα Μερκούρη Ρέντη έχουν την ευκαιρία να τελειώσουν το πρωτάθλημα αρκεί να σημειώσουν μία ακόμα νίκη στην έδρα τους, διαφορετικά οι δύο ομάδες θα ανανεώσουν το ραντεβού τους σε τρίτο αγώνα στο Μελίνα Μερκούρη στις 15/12 στις 19.00.

Ο Ολυμπιακός είναι αποφασισμένος να ανατρέψει τα δεδομένα και να νικήσει στον Άγιο Θωμά όπως άλλωστε έκανε και στην κανονική διάρκεια του πρωταθλήματος αλλά και στον επαναληπτικό τελικό του Λιγκ Καπ Νίκος Σαμαράς όπου τελικά οι πράσινοι πήραν τον τίτλο στο χρυσό σετ.

Δείτε σε Live streaming τον τελικό ενώ μπορείτε να σχολιάσετε στο Live Chat του Onsports

ΠΑΟΚ - Κλαμπ Μπριζ: Σκληρή ανακοίνωση για περιστατικά μεταπώλησης εισιτηρίων στη ρεβάνς
Παναθηναϊκός AKTOR: Επιβράβευση για τους οπαδούς - Γενική είσοδος με Περιστέρι
Παναθηναϊκός: «Η σελίδα θα γυρίσει... Ο Μπαρτζωκισμός δεν έχει θέση στο ελληνικό μπάσκετ το 2024»
Ολυμπιακή Φλόγα: «Είναι το σύμβολο της ελπίδας» σύμφωνα με τον Μπαχ