Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (18/1)

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (18/1)

Η αναμέτρηση του Ολυμπιακού με την Χίμκι στην Ρωσία ξεχωρίζει από το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων της Πέμπτης (18/1).

Οι «ερυθρόλευκοι» του Γιάννη Σφαιρόπουλου δοκιμάζονται κόντρα στο «συγκρότημα» του Γιώργου Μπαρτζώκα για την 19η αγωνιστική της κορυφαίας ευρωπαϊκής διασυλλογικής διοργάνωσης. Η αναμέτρηση θα αρχίσει στις 19:00 και η μετάδοση του αγώνα θα γίνει από τα κανάλια της Nova.

Παράλληλα, από το συνδρομητικό της Κάντζας θα γίνουν οι μεταδόσεις των υπολοίπων ματς της Ευρωλίγκας. Στις 20:00 η Ζαλγκίρις παίζει με την Βαλένθια, στις 21:05 η Μακάμπι Τελ Αβίβ υποδέχεται τον Ερυθρό Αστέρα και στις 22:00 η Μπαρτσελόνα αντιμετωπίζει την Μπάμπεργκ.

Συνοπτικά, το πρόγραμμα της ημέρας:

  • Αθλητικά νέα
  • Ειδήσεις
Απόλλων Σμύρνης: Ο τελικός των… τελικών με Ξάνθη
Απόλλων Σμύρνης: Ο τελικός των… τελικών με Ξάνθη
«Βύθισε» το Αμβούργο η Βέρντερ
«Βύθισε» το Αμβούργο η Βέρντερ
Ανάσα ζωής για την Γουότφορντ με... ελληνικό χρώμα
Ανάσα ζωής για την Γουότφορντ με... ελληνικό χρώμα
«Είναι καλή φάση να μένεις μαζί με το κορίτσι σου…»
«Είναι καλή φάση να μένεις μαζί με το κορίτσι σου…»
Bρέθηκε και ταυτοποιήθηκε το καλάσνικοφ της δολοφονίας Στεφανάκου
Bρέθηκε και ταυτοποιήθηκε το καλάσνικοφ της δολοφονίας Στεφανάκου
Καιρός: Φονικό βαρομετρικό σαρώνει την Ελλάδα - Καταιγίδες, χαλάζι και χιόνια
Καιρός: Φονικό βαρομετρικό σαρώνει την Ελλάδα - Καταιγίδες, χαλάζι και χιόνια
Ηγουμενίτσα: Δολοφόνησε τον εραστή της γυναίκας του - Τους έπιασε επ' αυτοφώρω στο αυτοκίνητο
Ηγουμενίτσα: Δολοφόνησε τον εραστή της γυναίκας του - Τους έπιασε επ' αυτοφώρω στο αυτοκίνητο
Εξέγερση στις φυλακές Κορυδαλλού - Κρατούμενοι πήραν τα κλειδιά από τους σωφρονιστικούς
Εξέγερση στις φυλακές Κορυδαλλού - Κρατούμενοι πήραν τα κλειδιά από τους σωφρονιστικούς

10:15 Eurosport 1
Αυστραλιανό Όπεν
Τένις

13:45 ΕΡΤ2
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα
Σύντομο πρόγραμμα γυναικών

15:00 Eurosport 2
Masters
London, United Kingdom

15:30 Eurosport 1
Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο
Antholz, Italy

16:45 Eurosport 1
Άλμα με σκι: Παγκόσμιο πρωτάθλημα
Oberstdorf, Germany

18:00 Eurosport 1
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα
Moscow, Russia

18:30 ΕΡΤ2
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα
Ελεύθερο πρόγραμμα ζευγαριών

19:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ΠΑΟΚ - Φρίντριχσαφεν
Champions League

19:00 Novasports 2HD
Χίμκι - Ολυμπιακός
Turkish Airlines EuroLeague

20:00 Novasports 1HD
Ζάλγκιρις - Βαλένθια
Turkish Airlines EuroLeague

21:00 Eurosport 1
Masters
London, United Kingdom

21:05 Novasports 3HD
Μακάμπι Τελ Αβίβ - Ερυθρός Αστέρας
Turkish Airlines EuroLeague

22:00 Novasports 1HD
Μπαρτσελόνα - Μπάμπεργκ
Turkish Airlines EuroLeague

22:30 ΕΡΤ2
Λεγανές - Ρεάλ Μαδρίτης
Κύπελλο Ισπανίας

02:00 Eurosport 2, Eurosport 1
Αυστραλιανό Όπεν
Τένις

02:30 FOX Sports
Lightning - Golden Knights
NHL

04:30 COSMOTE SPORT 4 HD
Χιούστον Ρόκετς - Μινεσότα Τίμπεργουλβς
ΝΒΑ


Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης