Παναθηναϊκός-Λαμία: Σέρβιρε ο Αϊτόρ κι εκτέλεσε ο Ιωαννίδης για το 1-0 (video+photos)

Παναθηναϊκός-Λαμία: Ο Ιωαννίδης μόλις στο 3' άνοιξε το σκορ για το «τριφύλλι».

Ο Παναθηναϊκός μπήκε πολύ δυνατά στο ματς με τη Λαμία και μόλις στο 3' άνοιξε το σκορ.

Ο Αϊτόρ από δεξιά εκτέλεσε ωραία το κόρνερ με το αριστερό και ο Ιωαννίδης σηκώθηκε ψηλότερα απ' όλους στη μικρή περιοχή και με κεφαλιά έστειλε τη μπάλα στο αριστερό παραθυράκι για το 1-0.

ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΓΚΟΛ

Ρεμς: Κοινή συναινέσει «διαζύγιο» με τον Στιλ
Άστον Βίλα – Ολυμπιακός: Τα highlights του «ερυθρόλευκου» θριάμβου στο Conference League
Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό
Παναθηναϊκός AKTOR: Ρεκόρ καριέρας ο Σλούκας, κορυφαίος πασέρ στα play offs - Συγκίνηση για τον Πάρη