Live Chat ΑΕΚ-Ατρόμητος 3-0 (τελικό)

ΑΕΚ-Ατρόμητος: Δείτε λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη της αναμέτρησης μέσα από το Live Chat του Onsports

Μπορεί το ματς πριν την διακοπή να ήταν νικηφόρο για την ΑΕΚ, που πέρασε με διπλό από την έδρα του Παναιτωλικού με 3-1, όμως ο προπονητής Βλάνταν Μιλόγεβιτς έλυσε την συνεργασία του με την Ένωση και την θέση του παίρνει ο φέρελπις Αργύρης Γιαννίκης, με πετυχημένη θητεία στον ΠΑΣ Γιάννινα πέρσι και πρόπερσι.

Τόσο κοντά στην πρώτη του νίκη στο φετινό πρωτάθλημα ο Ατρόμητος, όντας από νωρίς μπροστά στο σκορ με τον ΠΑΣ Γιάννινα, αλλά στις καθυστερήσεις δέχθηκε γκολ-μαχαιριά για το ισόπαλο 1-1. Μεγάλη απογοήτευση στις τάξεις του συλλόγου, αφού στην διακοπή η ομάδα από το Περιστέρι έμεινε στις τελευταίες θέσεις της βαθμολογίας.