Live Chat Παναθηναϊκός-Βόλος 5-1 (Τελικό)

Παναθηναϊκός-Βόλος: Δείτε λεπτό προς λεπτό μέσα από το Live Chat του Onsports τον αγώνα για την 4η αγωνιστική της Super League

Ο ενθουσιασμός της πρώτης αγωνιστικής κράτησε ελάχιστα για τον Παναθηναϊκό, καθώς μετά το νικηφόρο 4-0 επί του Απόλλωνα Σμύρνης ακολούθησε η ήττα από τον ΠΑΣ Γιάννινα με 1-0 στις «Ζωσιμάδες» και το ίδιο 1-0 από τον Άρη στην Θεσσαλονίκη.

Το «τρένο» του Βόλου σφυρίζει για τα καλά, αφού είναι η μοναδική ομάδα με το απόλυτο των νικών στις τρεις πρώτες αγωνιστικές. Μάλιστα το βράδυ της Πέμπτης κέρδισε με επιβλητικό τρόπο τον Ατρόμητο εντός έδρας με 3-0, σκοράροντας και τα τρία τέρματα της αναμέτρησης στο δεύτερο ημίχρονο.