Live Chat Παναιτωλικός-ΠΑΟΚ 1-2 (τελικό)

Παναιτωλικός-ΠΑΟΚ: Δείτε λεπτό προς λεπτό την αναμέτρηση για την 3η αγωνιστική της Super League

Το καλό του κρατούσε για το τέλος ο Παναιτωλικός στο Περιστέρι και παρότι έμεινε πίσω στο σκορ στα τελειώματα του πρώτου μέρους από τον Ατρόμητο, είχε την ουσία στην επανάληψη, φτάνοντας στην ανατροπή και τη νίκη με 2-1.

Το εύστοχο χτύπημα πέναλτι του αρχηγού Βιεϊρίνια στο 27′ στάθηκε αρκετό για τον ΠΑΟΚ, ώστε να φύγει με το νικηφόρο 1-0 στην έδρα που τον ταλαιπωρεί συχνά και είναι αυτή του Αστέρα Τρίπολης.

Δείτε λεπτό προς λεπτό την αναμέτρηση για την 3η αγωνιστική της Super League από το LIVE CHAT του Onsports