ΝΠΣ Βόλος-Λαμία 1-1: Τα highlights της ισοπαλίας (photos+video)

Δείτε τα καλύτερα στιγμιότυπα από το παιχνίδι του Βόλου με τη Λαμία.

Συναρπαστικός αγώνας έγινε στο Πανθεσσαλικό, με το τελικό 1-1 ανάμεσα σε Βόλο και Λαμία να μοιάζει φτωχό, βάσει των ευκαιριών που χάθηκε. Οι Φθιώτες ήταν καλύτεροι στο πρώτο ημίχρονο και είχαν ένα δοκάρι και άλλες τρεις ευκαιρίες να προηγηθούν. Νέο δοκάρι είχε η Λαμία στην αρχή του δευτέρου μέρους.

Ο Βόλος ήταν όμως αυτός που προηγήθηκε στο 51’ με τον Δουβίκα, αλλά στο επόμενο λεπτό ο Ντέλετιτς ισοφάρισε σε 1-1. Λίγο αργότερα, ο μέσος των φιλοξενούμενων αποβλήθηκε, αφήνοντας τους «κυανόλευκους» με 10 παίκτες. Ως το φινάλε και οι δύο ομάδες απείλησαν, αλλά δεν κατάφεραν να σκοράρουν.

Δείτε τις καλύτερες φάσεις του αγώνα…

Αθλητικές μεταδόσεις: Πού θα δείτε Παρτιζάν-Ολυμπιακός και τις υπόλοιπες «μάχες» της EuroLeague
Παναθηναϊκός AKTOR, Αταμάν: «Να υπερασπιστούμε τη δεύτερη θέση με ομαδικότητα και επιθετική άμυνα»