Live Chat ΟΦΗ-Παναθηναϊκός 0-0 (τελικό)

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό στο Onsports την εξέλιξη του αγώνα του ΟΦΗ με τον Παναθηναϊκό στο «Γεντί Κουλέ» για την τέταρτη αγωνιστική των πλέι οφ της Super League.

Ο ΟΦΗ και ο Παναθηναϊκός θέλουν να πετύχουν την πρώτη τους νίκη στο μίνι πρωτάθλημα. Ο ΟΦΗ στα τέσσερα τελευταία ματς κόντρα στο «τριφύλλι» έχει τρεις νίκες, όλες με το ίδιο σκορ 3-1! Η τελευταία συνάντηση των δύο ομάδων ήταν στο ίδιο γήπεδο, το «Γεντί Κουλέ», όπου οι δύο ομάδες αναδείχθηκαν ισόπαλες 1-1. Ο ΟΦΗ προηγήθηκε με τον Φιγκεϊρέδο και ο Παναθηναϊκός ισοφάρισε με πέναλτι του Μακέντα.

Μπείτε και σχολιάστε την αναμέτρηση στο Live Chat του Onsports.