Λεβαδειακός: Μονόδρομος η νίκη

Οι Βοιωτοί γυρίζουν το… τσιπάκι και στρέφουν το βλέμμα τους ξανά στο πρωτάθλημα αναζητώντας το πρώτο τρίποντο της σεζόν

Χωρίς να έχει πολύ χρόνο στη διάθεσή του για ξεκούραση ο Λεβαδειακός μετά το εκτός έδρας ματς με τον Ηρακλή για το Κύπελλο (1-1) στρέφει ξανά την προσοχή του στο πρωτάθλημα. Οι Βοιωτοί στο πλαίσιο της 5ης αγωνιστικής της Super League υποδέχονται την Κέρκυρα συνεχίζοντας το… σαφάρι της πρώτης νίκης της νέας σεζόν.

Ο Σάββας Παντελίδης βελτιώνει σταδιακά την «χημεία» στις τάξεις της ομάδας, χωρίς αυτό να σημαίνει πως δεν θέλει ακόμα δουλειά σε αυτόν τον τομέα, ενώ παράλληλα δίνεται έμφαση και στον επιθετικό τομέα. Οι Βοιωτοί ούτε στο Καυτανζόγλειο έδειξαν κάτι ιδιαίτερο από τη μέση και μπροστά και θέλουν στο προσεχές ματς με τους Φαίακες να βελτιώσουν αφενός τα στατιστικά τους που τους θέλουν να σκοράρουν ένα γκολ ανά 11 προσπάθειες και αφετέρου να πανηγυρίσουν το τρίποντο προκειμένου να… ξεκολλήσουν από τα χαμηλά πατώματα της βαθμολογίας.

Αλλαγή ώρας στο ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
Ευχαριστούμε κύριε Φαν' τ Σιπ!
Υψηλές πτήσεις τηλεθέασης για τον αγώνα της Εθνικής με τη Βοσνία στο OPEN, πρωτιά στο ανδρικό κοινο
ΑΕΚ: Μπήκαν και οι διεθνείς

Η επιστήμη μίλησε: Ιδού η ομορφότερη γυναικά στον κόσμο (photos)

Ελεονώρα Μελέτη: Έκανε την απόλυτη αλλαγή! Έγινε ξανά κοκκινομάλλα και είναι υπέροχη! (Photos)

Θες να «πάρεις το αίμα σου» πίσω μετά από έναν τσακωμό; Έτσι θα τα καταφέρεις με βάση το ζώδιο σου

Αμαλία Κωστοπούλου: Η δημόσια «εξομολόγηση» στον μπαμπά της

Οι ηθοποιοί που... παραμπήκαν στο πετσί του ρόλου τους

8 τροφές που επιδεινώνουν τη γρίπη (εικόνες)

Το έβλεπε βαρέλι... Ασύλληπτος Έντουαρτς έβαλε 8 τρίποντα σε μία περίοδο! (video)

Φαίη Μαυραγάνη: Δημοσίευσε φωτογραφίες της χωρίς μακιγιάζ στο Instagram (pics)