ΟΦΗ: Ήττα από Μπρέντα

Με την ήττα 1-0 από την Μπρέντα ολοκλήρωσε τα φιλικά παιχνίδια επί ολλανδικού εδάφους ο ΟΦΗ.

Οι Κρητικοί παρουσίασαν για μία ακόμα φορά δύο «πρόσωπα», με τους Ολλανδούς να παίρνουν τη νίκη χάρις στο τέρμα του Μάτιτς στο 29’ ενώ ένα λεπτά νωρίτερα, είχαν δοκάρι με τον Φράντεμπουργκ.

Ο Τζενάρο Γκατούζο δοκίμασε και πάλι σχήματα και πρόσωπα, ενώ ο Ραζάκ έκανε το ανεπίσημο ντεμπούτο του με τα «ασπρόμαυρα», αν και ακόμα δεν έχει ανακοινωθεί και επίσημα από τον Όμιλο.

ΟΦΗ: Δασκαλάκης, Φαζός, Τριποτσέρης, Μακρής, Φραγκουλάκης, Μπανούσης, Κουτσιανικούλης, Σίσιτς, Πετρόπουλος, Μονιάκης, Στάθης.
Στο δεύτερο ημίχρονο έπαιξαν και οι Ραζάκ, Μαραθιανός,Τζόρτζ, Λαμπρόπουλος, Κάλαιτζιτς, Αρτόλα, Δαμιανάκης.

Premier League: Η τεχνητή νοημοσύνη της DANZ προβλέπει πρωταθλητή, υποβιβασμό και πρώτο σκόρερ
ΑΕΚ – Παναθηναϊκός: Τα highlights της νίκης τίτλου των «κιτρινόμαυρων» κι οι δηλώσεις Αλμέιδα, Τερίμ
Μπαρτσελόνα – Ολυμπιακός 75-77: Ξεκίνημα με «break» οι «ερυθρόλευκοι» | «Διπλό» και για τη Φενέρ