Απόλλων 1926: Μέσα κι ο Τσούτσης

Επιστροφή του Αλέξανδρου Τσούτση στο κανονικό πρόγραμμα των προπονήσεων του Απόλλωνα Καλαμαριάς.

Κανονικά συνεχίστηκε η προετοιμασία των ποδοσφαιριστών του Απόλλωνα για τον κυριακάτικο (19/10) αγώνα απέναντι στον Πιερικό. Ο Κρίστι Κιόσε, ο οποίος προπονήθηκε μόνος του, δεν υπολογίζεται από τον Θωμά Γράφα. Αντίθετα, επανήλθε και ακολούθησε ολόκληρο το πρόγραμμα ο Αλέξανδρος Τσούτσης, που είχε αποχωρήσει στην προπόνηση της Τετάρτης, λόγω ενοχλήσεων. Η αυριανή (17/10) προπόνηση θα γίνει (14:30) στο γήπεδο του Απόλλωνα, στην Καλαμαριά.

Παράλληλα, οι ιθύνοντες του Απόλλωνα ανακοίνωσαν τις τιμές των εισιτηρίων για τον αγώνα με τον Πιερικό.

Η ανακοίνωση:

«Οι τιμές εισιτήριων για τον αγώνα της Κυριακής καθορίστηκαν ως εξής:

Θύρες 1 και 2: 5 ευρώ

Θύρες 3 και 4: 10 ευρώ

Θύρα 6 (φιλοξενούμενοι): 10 ευρώ».

Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό
Παναθηναϊκός AKTOR: Ρεκόρ καριέρας ο Σλούκας, κορυφαίος πασέρ στα play offs - Συγκίνηση για τον Πάρη
Παναθηναϊκός AKTOR: Αφιέρωσε τη νίκη στον Πάρη ο Αταμάν - «Στο 5ο ματς το ΟΑΚΑ θα είναι φωτιά»
Άστον Βίλα - Ολυμπιακός 2-4: Αφεντικό για τον τελικό στην «OPAP Arena» με τεσσάρα