Στην «Κιβωτό της Αγάπης» η Παναχαϊκή

Δώρα και χαρά στα παιδιά της «Κιβωτού της Αγάπης» θα μοιράσει η Παναχαϊκή τη Μεγάλη Τετάρτη.

Μήνυμα αγάπης θα στείλει η ομάδα της Πάτρας τη Μεγάλη Τετάρτη και όπως ανακοίνωσε η ΠΑΕ οι προπονητές και οι ποδοσφαιριστές θα επισκεφτούν στις 11:30 την «Κιβωτό της Αγάπης» και θα προσφέρουν δώρα στα 60 παιδιά του ιδρύματος, δίνοντας με αυτό τον τρόπο λίγη χαρά σε άτομα που το έχουν ιδιαίτερη ανάγκη.

Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό
Παναθηναϊκός AKTOR: Ρεκόρ καριέρας ο Σλούκας, κορυφαίος πασέρ στα play offs - Συγκίνηση για τον Πάρη
Παναθηναϊκός AKTOR: Αφιέρωσε τη νίκη στον Πάρη ο Αταμάν - «Στο 5ο ματς το ΟΑΚΑ θα είναι φωτιά»
Άστον Βίλα - Ολυμπιακός 2-4: Αφεντικό για τον τελικό στην «OPAP Arena» με τεσσάρα