Γ’ Εθνική: Η κλήρωση του 3ου ομίλου - Το πρόγραμμα
Eurokinissi

Γ’ Εθνική: Η κλήρωση του 3ου ομίλου - Το πρόγραμμα

Δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα του 3ου ομίλου της Γ’ Εθνικής.

Με 14 ομάδες των Ενώσεων Τρικάλων, Αιτωλοακαρνανίας, Βοιωτίας, Πρέβεζας/Λευκάδας, Εύβοιας, Ζακύνθου, Κέρκυρας και Δυτικής Αττικής θα πραγματοποιηθεί φέτος ο 3ος όμιλος της Γ’ Εθνικής.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η αγωνιστική    
ΑΟ Υπάτου  -  Χαλκίδα
Τηλυκράτης  -  Απόλλων Πάργας
Αστέρας Πετριτή  -  Ζάκυνθος
Βύζας Μεγάρων  -  Φήκη
Τρίκαλα  -  Πανελευσινιακός
Διγενής Νεοχωρίου  -  ΑΕ Λευκίμμης
Ναυπακτιακός Αστέρας  -  Παναγρινιακός
     
2η αγωνιστική    
Τηλυκράτης  -  ΑΟ Υπάτου
Χαλκίδα  -  Αστέρας Πετριτή
Απόλλων Πάργας  -  Βύζας Μεγάρων
Ζάκυνθος  -  Τρίκαλα
Φήκη  -  Διγενής Νεοχωρίου
Πανελευσινιακός  -  Ναυπακτιακός Αστέρας
ΑΕ Λευκίμμης  -  Παναγρινιακός
     
3η αγωνιστική    
ΑΟ Υπάτου  -  Αστέρας Πετριτή
Βύζας Μεγάρων  -  Τηλυκράτης
Τρίκαλα  -  Χαλκίδα
Διγενής Νεοχωρίου  -  Απόλλων Πάργας
Ναυπακτιακός Αστέρας  -  Ζάκυνθος
Παναγρινιακός  -  Φήκη
ΑΕ Λευκίμμης  -  Πανελευσινιακός
     
4η αγωνιστική    
Βύζας Μεγάρων  -  ΑΟ Υπάτου
Αστέρας Πετριτή  -  Τρίκαλα
Τηλυκράτης  -  Διγενής Νεοχωρίου
Χαλκίδα  -  Ναυπακτιακός Αστέρας
Απόλλων Πάργας  -  Παναγρινιακός
Ζάκυνθος  -  ΑΕ Λευκίμμης
Φήκη  -  Πανελευσινιακός
     
5η αγωνιστική    
ΑΟ Υπάτου  -  Τρίκαλα
Διγενής Νεοχωρίου  -  Βύζας Μεγάρων
Ναυπακτιακός Αστέρας  -  Αστέρας Πετριτή
Παναγρινιακός  -  Τηλυκράτης
ΑΕ Λευκίμμης  -  Χαλκίδα
Πανελευσινιακός  -  Απόλλων Πάργας
Φήκη  -  Ζάκυνθος
     
6η αγωνιστική    
Διγενής Νεοχωρίου  -  ΑΟ Υπάτου
Τρίκαλα  -  Ναυπακτιακός Αστέρας
Βύζας Μεγάρων  -  Παναγρινιακός
Αστέρας Πετριτή  -  ΑΕ Λευκίμμης
Τηλυκράτης  -  Πανελευσινιακός
Χαλκίδα  -  Φήκη
Απόλλων Πάργας  -  Ζάκυνθος
     
7η αγωνιστική    
ΑΟ Υπάτου  -  Ναυπακτιακός Αστέρας
Παναγρινιακός  -  Διγενής Νεοχωρίου
ΑΕ Λευκίμμης  -  Τρίκαλα
Πανελευσινιακός  -  Βύζας Μεγάρων
Φήκη  -  Αστέρας Πετριτή
Ζάκυνθος  -  Τηλυκράτης
Απόλλων Πάργας  -  Χαλκίδα
     
8η αγωνιστική    
Παναγρινιακός  -  ΑΟ Υπάτου
Ναυπακτιακός Αστέρας  -  ΑΕ Λευκίμμης
Διγενής Νεοχωρίου  -  Πανελευσινιακός
Τρίκαλα  -  Φήκη
Βύζας Μεγάρων  -  Ζάκυνθος
Αστέρας Πετριτή  -  Απόλλων Πάργας
Τηλυκράτης  -  Χαλκίδα
     
9η αγωνιστική    
ΑΟ Υπάτου  -  ΑΕ Λευκίμμης
Πανελευσινιακός  -  Παναγρινιακός
Φήκη  -  Ναυπακτιακός Αστέρας
Ζάκυνθος  -  Διγενής Νεοχωρίου
Απόλλων Πάργας  -  Τρίκαλα
Χαλκίδα  -  Βύζας Μεγάρων
Αστέρας Πετριτή  -  Τηλυκράτης
     
10η αγωνιστική    
Πανελευσινιακός  -  ΑΟ Υπάτου
ΑΕ Λευκίμμης  -  Φήκη
Παναγρινιακός  -  Ζάκυνθος
Ναυπακτιακός Αστέρας  -  Απόλλων Πάργας
Διγενής Νεοχωρίου  -  Χαλκίδα
Τρίκαλα  -  Τηλυκράτης
Βύζας Μεγάρων  -  Αστέρας Πετριτή
     
11η αγωνιστική    
ΑΟ Υπάτου  -  Φήκη
Ζάκυνθος  -  Πανελευσινιακός
Απόλλων Πάργας  -  ΑΕ Λευκίμμης
Χαλκίδα  -  Παναγρινιακός
Τηλυκράτης  -  Ναυπακτιακός Αστέρας
Αστέρας Πετριτή  -  Διγενής Νεοχωρίου
Τρίκαλα  -  Βύζας Μεγάρων
     
12η αγωνιστική    
Ζάκυνθος  -  ΑΟ Υπάτου
Φήκη  -  Απόλλων Πάργας
Πανελευσινιακός  -  Χαλκίδα
ΑΕ Λευκίμμης  -  Τηλυκράτης
Παναγρινιακός  -  Αστέρας Πετριτή
Ναυπακτιακός Αστέρας  -  Βύζας Μεγάρων
Διγενής Νεοχωρίου  -  Τρίκαλα
     
13η αγωνιστική    
ΑΟ Υπάτου  -  Απόλλων Πάργας
Χαλκίδα  -  Ζάκυνθος
Τηλυκράτης  -  Φήκη
Αστέρας Πετριτή  -  Πανελευσινιακός
Βύζας Μεγάρων  -  ΑΕ Λευκίμμης
Τρίκαλα  -  Παναγρινιακός
Ναυπακτιακός Αστέρας  -  Διγενής Νεοχωρίου


Χάντμπολ: Αναβλήθηκε το ΑΕΚ – ΠΑΟΚ
Χάντμπολ: Αναβλήθηκε το ΑΕΚ – ΠΑΟΚ
Ολυμπιακός: Άφησε εκτός Ροντινέι, Κάρμο, Φορτούνη ο Μεντιλίμπαρ
Ολυμπιακός: Άφησε εκτός Ροντινέι, Κάρμο, Φορτούνη ο Μεντιλίμπαρ
ΑΕΚ: «Κειμήλια μιας Αιώνιας Ιστορίας» – Μια σύντομη ξενάγηση στο Μουσείο της «OPAP Arena» (video)
ΑΕΚ: «Κειμήλια μιας Αιώνιας Ιστορίας» – Μια σύντομη ξενάγηση στο Μουσείο της «OPAP Arena» (video)
Super League: Έπεσε ο ΠΑΣ Γιάννινα, "χαμός" μετά τα "διπλά" Παναιτωλικού και Κηφισιάς!
Super League: Έπεσε ο ΠΑΣ Γιάννινα, "χαμός" μετά τα "διπλά" Παναιτωλικού και Κηφισιάς!
©2011-2024 Onsports.gr - All rights reserved