Γ’ Εθνική: Η κλήρωση του 3ου ομίλου - Το πρόγραμμα
Eurokinissi

Γ’ Εθνική: Η κλήρωση του 3ου ομίλου - Το πρόγραμμα

Δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα του 3ου ομίλου της Γ’ Εθνικής.

Με 14 ομάδες των Ενώσεων Τρικάλων, Αιτωλοακαρνανίας, Βοιωτίας, Πρέβεζας/Λευκάδας, Εύβοιας, Ζακύνθου, Κέρκυρας και Δυτικής Αττικής θα πραγματοποιηθεί φέτος ο 3ος όμιλος της Γ’ Εθνικής.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η αγωνιστική    
ΑΟ Υπάτου  -  Χαλκίδα
Τηλυκράτης  -  Απόλλων Πάργας
Αστέρας Πετριτή  -  Ζάκυνθος
Βύζας Μεγάρων  -  Φήκη
Τρίκαλα  -  Πανελευσινιακός
Διγενής Νεοχωρίου  -  ΑΕ Λευκίμμης
Ναυπακτιακός Αστέρας  -  Παναγρινιακός
     
2η αγωνιστική    
Τηλυκράτης  -  ΑΟ Υπάτου
Χαλκίδα  -  Αστέρας Πετριτή
Απόλλων Πάργας  -  Βύζας Μεγάρων
Ζάκυνθος  -  Τρίκαλα
Φήκη  -  Διγενής Νεοχωρίου
Πανελευσινιακός  -  Ναυπακτιακός Αστέρας
ΑΕ Λευκίμμης  -  Παναγρινιακός
     
3η αγωνιστική    
ΑΟ Υπάτου  -  Αστέρας Πετριτή
Βύζας Μεγάρων  -  Τηλυκράτης
Τρίκαλα  -  Χαλκίδα
Διγενής Νεοχωρίου  -  Απόλλων Πάργας
Ναυπακτιακός Αστέρας  -  Ζάκυνθος
Παναγρινιακός  -  Φήκη
ΑΕ Λευκίμμης  -  Πανελευσινιακός
     
4η αγωνιστική    
Βύζας Μεγάρων  -  ΑΟ Υπάτου
Αστέρας Πετριτή  -  Τρίκαλα
Τηλυκράτης  -  Διγενής Νεοχωρίου
Χαλκίδα  -  Ναυπακτιακός Αστέρας
Απόλλων Πάργας  -  Παναγρινιακός
Ζάκυνθος  -  ΑΕ Λευκίμμης
Φήκη  -  Πανελευσινιακός
     
5η αγωνιστική    
ΑΟ Υπάτου  -  Τρίκαλα
Διγενής Νεοχωρίου  -  Βύζας Μεγάρων
Ναυπακτιακός Αστέρας  -  Αστέρας Πετριτή
Παναγρινιακός  -  Τηλυκράτης
ΑΕ Λευκίμμης  -  Χαλκίδα
Πανελευσινιακός  -  Απόλλων Πάργας
Φήκη  -  Ζάκυνθος
     
6η αγωνιστική    
Διγενής Νεοχωρίου  -  ΑΟ Υπάτου
Τρίκαλα  -  Ναυπακτιακός Αστέρας
Βύζας Μεγάρων  -  Παναγρινιακός
Αστέρας Πετριτή  -  ΑΕ Λευκίμμης
Τηλυκράτης  -  Πανελευσινιακός
Χαλκίδα  -  Φήκη
Απόλλων Πάργας  -  Ζάκυνθος
     
7η αγωνιστική    
ΑΟ Υπάτου  -  Ναυπακτιακός Αστέρας
Παναγρινιακός  -  Διγενής Νεοχωρίου
ΑΕ Λευκίμμης  -  Τρίκαλα
Πανελευσινιακός  -  Βύζας Μεγάρων
Φήκη  -  Αστέρας Πετριτή
Ζάκυνθος  -  Τηλυκράτης
Απόλλων Πάργας  -  Χαλκίδα
     
8η αγωνιστική    
Παναγρινιακός  -  ΑΟ Υπάτου
Ναυπακτιακός Αστέρας  -  ΑΕ Λευκίμμης
Διγενής Νεοχωρίου  -  Πανελευσινιακός
Τρίκαλα  -  Φήκη
Βύζας Μεγάρων  -  Ζάκυνθος
Αστέρας Πετριτή  -  Απόλλων Πάργας
Τηλυκράτης  -  Χαλκίδα
     
9η αγωνιστική    
ΑΟ Υπάτου  -  ΑΕ Λευκίμμης
Πανελευσινιακός  -  Παναγρινιακός
Φήκη  -  Ναυπακτιακός Αστέρας
Ζάκυνθος  -  Διγενής Νεοχωρίου
Απόλλων Πάργας  -  Τρίκαλα
Χαλκίδα  -  Βύζας Μεγάρων
Αστέρας Πετριτή  -  Τηλυκράτης
     
10η αγωνιστική    
Πανελευσινιακός  -  ΑΟ Υπάτου
ΑΕ Λευκίμμης  -  Φήκη
Παναγρινιακός  -  Ζάκυνθος
Ναυπακτιακός Αστέρας  -  Απόλλων Πάργας
Διγενής Νεοχωρίου  -  Χαλκίδα
Τρίκαλα  -  Τηλυκράτης
Βύζας Μεγάρων  -  Αστέρας Πετριτή
     
11η αγωνιστική    
ΑΟ Υπάτου  -  Φήκη
Ζάκυνθος  -  Πανελευσινιακός
Απόλλων Πάργας  -  ΑΕ Λευκίμμης
Χαλκίδα  -  Παναγρινιακός
Τηλυκράτης  -  Ναυπακτιακός Αστέρας
Αστέρας Πετριτή  -  Διγενής Νεοχωρίου
Τρίκαλα  -  Βύζας Μεγάρων
     
12η αγωνιστική    
Ζάκυνθος  -  ΑΟ Υπάτου
Φήκη  -  Απόλλων Πάργας
Πανελευσινιακός  -  Χαλκίδα
ΑΕ Λευκίμμης  -  Τηλυκράτης
Παναγρινιακός  -  Αστέρας Πετριτή
Ναυπακτιακός Αστέρας  -  Βύζας Μεγάρων
Διγενής Νεοχωρίου  -  Τρίκαλα
     
13η αγωνιστική    
ΑΟ Υπάτου  -  Απόλλων Πάργας
Χαλκίδα  -  Ζάκυνθος
Τηλυκράτης  -  Φήκη
Αστέρας Πετριτή  -  Πανελευσινιακός
Βύζας Μεγάρων  -  ΑΕ Λευκίμμης
Τρίκαλα  -  Παναγρινιακός
Ναυπακτιακός Αστέρας  -  Διγενής Νεοχωρίου


Ένας κομπρέσορας και 342 άλογα για την Triumph Rocket 3
Ένας κομπρέσορας και 342 άλογα για την Triumph Rocket 3
Άρης Πετρούπολης: Τέλος ο Σιλεβίστας
Άρης Πετρούπολης: Τέλος ο Σιλεβίστας
Κορονοϊός: Αύξηση στη συνταγογράφηση αντιικών την τελευταία εβδομάδα
Κορονοϊός: Αύξηση στη συνταγογράφηση αντιικών την τελευταία εβδομάδα
Υποψηφιότητα της ΕΦΟΕπΑ στην ETTU για διεθνές τουρνουά U13 και U15 τον Οκτώβριο 2023 στο Λουτράκι
Υποψηφιότητα της ΕΦΟΕπΑ στην ETTU για διεθνές τουρνουά U13 και U15 τον Οκτώβριο 2023 στο Λουτράκι