Νόριτς-Λίβερπουλ: Άτυχος ο Τζόλης, έχασε πέναλτι- Από κόρνερ Τσιμίκα το 0-1 (videos)

Μοιραίος για την Νόριτς ο Χρήστος Τζόλης που αστόχησε σε πέναλτι (το κέρδισε ο Γιαννούλης) στο ματς με την Λίβερπουλ για το Carabao Cup

Άτυχος στάθηκε ο Χρήστος Τζόλης στο παιχνίδι της Νόριτς με την Λίβερπουλ για το Carabao Cup. Συγκεκριμένα ο νεαρός άσος, που ξεκίνησε μαζί με τον Γιαννούλη στην ενδεκάδα των «καναρινιών» κόντρα στον επίσης βασικό Τσιμίκα της Λίβερπουλ, κλήθηκε να εκτελέσει πέναλτι που κέρδισε η ομάδα του και συγκεκριμένα ο Δημήτρης Γιαννούλης στο 42ο λεπτό του αγώνα αλλά είδε τον τερματοφύλακα της Λίβερπουλ Κέλεχερ να αποκρούει με τα πόδια.

Πάντως ο πρώην παίκτης του ΠΑΟΚ ήταν μόνιμος κίνδυνος στο πρώτο μέρος για την άμυνα της Λίβερπουλ, η οποία ωστόσο προηγήθηκε στο 4ο λεπτό του αγώνα μετά από εκτέλεση κόρνερ του Τσιμίκα και ασίστ του Οριγκί για τον Μιναμίνο που έκανε το 0-1.

Euroleague: «Καταιγίδα» η Ρεάλ, εύκολα το 1-0! – Highlights και τηλεοπτικό πρόγραμμα
ΑΕΚ – Παναθηναϊκός: «Μπλόκο» της ΕΛΑΣ στη συγκέντρωση φίλων της «Ένωσης» στο ξενοδοχείο της ομάδας!
ΑΕΚ – Παναθηναϊκός: Ο Τερίμ θα περιμένει τον Μπερνάρ μέχρι την τελευταία στιγμή
Παναθηναϊκός AKTOR: "Πληγώθηκε" από τα λάθη του και από τους διαιτητές και break η Μακάμπι