Παναθηναϊκός-Λαμία: Εμμανουηλίδης και... έκρηξη στο ΟΑΚΑ (photos+video)

Ο Δημήτρης Εμμανουηλίδης... έλυσε τον γόρδιο δεσμό για τον Παναθηναϊκό κόντρα στη Λαμία και σήκωσε... στο πόδι το ΟΑΚΑ!

Το ματς στην παράταση έστειλε στο 83ο λεπτό του αγώνα ο Δημήτρης Εμμανουηλίδης, ο οποίος βρήκε τη λύση να στείλει την μπάλα στα δίχτυα της Λαμίας και να κάνει το 1-0 για τον Παναθηναϊκό. Πιο συγκεκριμένα μετά από σέντρα του Χατζηγιοβάνη από τα αριστερά η μπάλα πέρασε από όλους και ο Εμμανουηλίδης από κοντά σκοράρει κάνοντας το 1-0 για τους πράσινους.

Super League: Ο Γερμανός Σρέντερ ορίστηκε στο ΠΑΟΚ - ΑΕΚ | Οι διαιτητές της αγωνιστικής
Μαρία Σάκκαρη: Πρόκριση στη Μαδρίτη με κυριαρχική εμφάνιση
Γιαννακόπουλος: Mην υπάρξουν αντιδράσεις για τη διαιτησία - Δική μου δουλειά να διασφαλίσω το 50-50
Μακάμπι Τελ Αβίβ: Αλλαγή έδρας για τα ματς με τον Παναθηναϊκό AKTOR και με περισσότερους φιλάθλους