Live Chat: Τα αποτελέσματα στη Football League και στη Γ' Εθνική (11/11)
SHARE

Live Chat: Τα αποτελέσματα στη Football League και στη Γ' Εθνική (11/11)

Παρακολουθήστε από το Live του Onsports τη δράση σε Football League και Γ' Εθνική

Τρίτη αγωνιστική στη Football League σήμερα με σπουδαίες αναμετρήσεις. Το Onsports θα σας μεταφέρει όλα συμβαίνουν στους αγώνες της «μικρής» λίγκας, ενώ θα υπάρχει ενημέρωση και για τα αποτελέσματα όλων των αγώνων που διεξάγονται στη Γ' Εθνική.

Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα:

Football League – 3η αγωνιστική
Σπάρτη – Εργοτέλης 0-2 (10/11)
Βόλος – Απόλλων Πόντου 2-0 (10/11)
Απόλλων Λάρισας – Παναχαϊκή (ΕΡΤ3)
Τρίκαλα – ΑΟΧ Κισσαμικός
Ηρακλής – Αιγινιακός
Αήττητος Σπάτων – Κέρκυρα
Πλατανιάς – Δόξα Δράμας
Ηρόδοτος – Καραϊσκάκης

Γ’ Εθνική

1ος όμιλος
Απόλλων Παραλιμνίου-Πανσερραϊκός
ΑΕ Καλαμπακίου-Αλέξανδρος Κιλκίς
Νέστος Χρυσούπολης-Άρης Αβάτου
Εθνικός Αλεξανδρούπολης-Αετός Ορφανού
Ορφέας Ξάνθης-Κεραυνός Πέρνης
Ασπίδα Ξάνθης-Εθνικός Σιδηροκάστρου
ΠΑΟ Κοσμίου-ΑΟ Καβάλα

2ος όμιλος
ΠΑΟ Κουφαλίων-Μελιτέας Μελίτης
Αγροτικός Αστέρας-Ολυμπιακός Κυμίνων
Εδεσσαϊκός-Βέροια
ΑΣ Γιαννιτσά-Άρης Παλαιοχωρίου
Νίκη Αγκαθιάς-Αλμωπός Αριδαίας
Μακεδονικός-ΑΠΕ Λαγκαδά
Ερμής Αμυνταίου-ΠΟ Τρίγλιας

3ος όμιλος
Μακεδονικός Φούφα-Μακεδονικός Σιάτιστα
Ναυπακτιακός Αστέρας-Γρεβενά Αεράτα
Σούλι Παραμυθιάς-Αχέρων Καναλακίου
Θρίαμβος Σερβιανών-ΑΟ Φλωριάδας
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας-Θεσπρωτός
Κρόνος Αργυράδων-ΑΕ Λευκίμμης
Ρεπό: Τηλυκράτης

4ος όμιλος
ΑΟ Σελλάνων-Αστέρας Ιτέας
ΑΣ Μετέωρα-Οικονόμος Τσαριτσάνης
Ολυμπιακός Βόλου-Απόλλων Μακρυχωρίου 5-0 (10/11)
Πιερικός-ΓΣ Αλμυρός
Αναγέννηση Καρδίτσας-Νίκη Βόλου
Θησέας Αγριάς-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Φωκικός-ΑΟ Στυλίδας

5ος όμιλος
Ατρόμητος Πειραιά-ΑΟ Παλαιόχωρας
ΠΟ Ατσαλένιου-Επισκοπή
ΟΦ Ιεράπετρας-Ιωνικός
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Εθνικός
Προοδευτική-ΑΕ Νεάπολης
Γιούχτας-Αμπελακιακός
Ρεπό: Κερατσίνι

6ος όμιλος
Φοίβος Κρεμαστής-Νίκη Τραγανού (13:00)
Διαγόρας Ρόδου-Θύελλα Ραφήνας (13:30)
ΠΑΟ Βάρδας-Ιάλυσος (13:30)
Πανηλειακός-Πανμοβριακός Ριόλου
Αστέρας Αμαλιάδας-Διαγόρας Βραχνέικων
Παλληνιακός-Αχαρναϊκός
Ρεπό: Παναιγιάλειος

7ος όμιλος – 6η αγωνιστική
Θύελλα Καμαρίου-ΑΟ Χαλκίδας (12:00)
Άγιοι Ανάργυροι-Χαραυγιακός
Κόρινθος-Άγιος Ιερόθεος
Απόλλων Ερέτριας-Πανθηραϊκός
Καλλιθέα-Ηλυσιακός
Αιολικός-Αιγάλεω

8ος όμιλος
Ένωση Ερμιονίδας-ΑΟ Εικοσιμίας 2-0 τελ.
ΑΟ Υπάτου-Αμβρυσσέας Διστόμου
Παναργειακός-Αστέρας Βλαχιώτη
Ασπρόπυργος-Πάμισος
ΑΕ Πελλάνας-Ένωση Λέρνας
Καλαμάτα-Μανδραϊκός
ΑΟ Κατασταρίου-Παναρκαδικός

Μπείτε και σχολιάστε στο live chat του Onsports

Παίζουμε μπαλίτσα και στο Instagram. Ακολούθησέ μας!

To OnBet έρχεται με νέες… βόμβες (video)
To OnBet έρχεται με νέες… βόμβες (video)
Ο Πρέσβης των ΗΠΑ στην τελετή έναρξης του ευρωπαϊκού πρωταθλήματος ΦΙΝΝ
Ο Πρέσβης των ΗΠΑ στην τελετή έναρξης του ευρωπαϊκού πρωταθλήματος ΦΙΝΝ
H «Πράσινη Ώρα» με Γιαννούλη, Μπαρούνη (video)
H «Πράσινη Ώρα» με Γιαννούλη, Μπαρούνη (video)
Οριστικό: Το πρώτο «μπαμ» του Άρη! (photos)
Οριστικό: Το πρώτο «μπαμ» του Άρη! (photos)

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies