Ατρόμητος  - ΠΑΟΚ 0-0 (Κ20)

Ατρόμητος - ΠΑΟΚ 0-0 (Κ20)

Από ένα βαθμό μοιράστηκαν οι «μικροί» Περιστεριωτών και Θεσσαλονικέων μετά την μεταξύ τους αναμέτρηση για την 24η αγωνιστική

Μετά από ένα ματς χωρίς πολλές ευκαιρίες, οι Νέοι Ατρόμητου και ΠΑΟΚ έμειναν στο 0-0 στο πλαίσιο της 24ης αγωνιστικής της Super League. Οι «μικροί» των Θεσσαλονικέων είχαν από μια μεγάλη ευκαιρία σε κάθε ημίχρονο καθώς στο πρώτο 45λεπτο δεν σημάδεψε σωστά ο ημητριάδης, ενώ λίγο πριν το φινάλε ο Κάκκος είδε την μπάλα να μην του… κάνει το χατίρι.

ΠΑΟΚ: Σοιλεμεζογλου, Τοπαλίδης, Αναστασίου, Τσελεπίδης, Βασαϊτης, Τουμανίδης, Πατράλης (λ.τ. 65’ Τσιαμπαζης), Κτιστόπουλος (46’ Κακκο) , Δημητριάδης , Κούστα ( 71’ Πουφλης), Συρράκος

Super League 2: Ισοπαλία… θρίλερ στο ΠΑΟΚ Β’ - Ηρακλής | Η βαθμολογία
Άρσεναλ: Επικό fail οπαδών της - Πήγαν σε ξενοδοχείο να ενοχλήσουν τη Σίτι αλλά έλειπε η αποστολή
Τελικός Conference League, Ολυμπιακός – Φιορεντίνα: «Αν σκοράρω δεν θα πανηγυρίσω», είπε ο Γιόβετιτς
Ολυμπιακός - Φιορεντίνα: Δρακόντια μέτρα στην OPAP Arena - Πώς θα μετακινηθούν οι φίλαθλοι