Στο ρελαντί η Μίλαν, 3-0 τη Λιβόρνο (video)

Χωρίς να συναντήσουν ιδιαίτερη δυσκολία οι «ροσονέρι» πήραν άνετα το τρίποντο στο Σαν Σίρο

«Χτυπώντας» στο τέλος του πρώτου ημιχρόνου και στις αρχές του δευτέρου 45λεπτο, η Μίλαν κατάφερε να… καθαρίσει το ματς και να «κλειδώσει» το τρίποντο. Το σκορ λοιπόν άνοιξε για τους γηπεδούχους ο Μπαλοτέλι, λίγο πριν την ανάπαυλα καθώς στο 43' νίκησε τον Μπάρντι για το 1-0, ενώ τα τέρματα της ομάδας του Μιλάνου διπλασίασε ο Τααράμπ στο 51' βάζοντας τις βάσεις για την νίκη. Έτσι, χωρίς να... ζοριστεί ιδιαίτερα η ομάδα του Κλάρενς Ζέεντορφ πέτυχε κι άλλο γκολ με τον Πατσίνι να διαμορφώνει το τελικό 3-0 στο 84'.

Μίλαν: Αμπιάτι, Μεξές, Ραμί, Αμπάτε, Κονστάντ, Ρομπίνιο (82' Σαπονάρα), Μοντολίβο, Κακά (75' Πατσίνι), Τααράμπ, Ντε Γιόνγκ (66' Μουντάρι), Μπαλοτέλι

Λιβόρνο: Μπάρντι, Καστελίνι, Βαλεντίνι, Ριναούντο, Πιτσίνι, Μεσμπά (58' Σιλιγκάρντι), Γκρέκο, Μπενάσι (82' Μπελφοντίλ), Ντάνκαν, Παουλίνιο, Εμεκάρα (73' Μοσκέρα)

Ξάνθη: Πανηγύρια στα αποδυτήρια με... Bella Ciao (video)
Mediterranean College - REDEFINE SUCCESS: Σπούδασε στο 1o Πανεπιστημιακό Κολλέγιο στην Ελλάδα
Παντρεύτηκε η κόρη της Πέμης Ζούνη- Οι πρώτες φωτογραφίες από το γάμο!
Παναθηναϊκός: Απίθανο σενάριο για ενδιαφέρον της Τενερίφη για Μολό! (photo)

Παχουλός γάτος αναζητεί οικογένεια και γίνεται viral

Η Σοφία Παυλίδου κάνει διακοπές σε εξωτικό προορισμό και ανεβάζει τις πιο υπέροχες φωτογραφίες

Τα 5 ζώδια που θα κάνουν τα πάντα, προκειμένου να αποφύγουν έναν τσακωμό!

Η φωτογραφία της Σπυροπούλου με μπικίνι που φαίνονται οι ατέλειες και η απάντηση στα σχόλια

Ποια λαχανικά έχουν τους περισσότερους υδατάνθρακες (εικόνες)

Αυτή η γερμανική πόλη δίνει ένα εκατ. ευρώ σε όποιον μπορεί να αποδείξει πως... δεν υπάρχει

Κυνηγάει τον χρόνο για το Παγκόσμιο ο Σλούκας (photo)

Βίκυ Καγιά: Η φωτογραφία της Μπιάνκα που κάνει το γύρο του διαδικτύου (pics&vid)

Η «Μενεγάκη της Κρήτης» πιο… καυτή από ποτέ! (photos)

Ελλαδάρα: Δεν ξανάγινε! Δείτε τι έκαναν οι υπεύθυνοι του VAR την ώρα του αγώνα (pics)