ΑΕ Ερμιονίδας - Πανναυπλιακός 4-1

Κορυφή έπιασε η ΑΕ Ερμιονίδας που νίκησε τον Πανναυπλιακό εντός έδρας 4-1 και ισοβαθμεί πλέον με την ΑΕ Καραϊσκάκης στους 34 βαθμούς.

Ο Στάικος στο 15' άνοιξε το σκορ με εύστοχο χτύπημα πέναλτι, ενώ το 2-0 έγινε από τον Βλαχόπουλο δύο λεπτά αργότερα... Στο 33' έγινε το 3-0 από τον Συμελίδη, για να μειώσει στο 45' ο Δρυμούρας.

Το τελικό σκορ διαμόρφωσε με το δεύτερό του γκολ ξανά με πέναλτι ο Στάικος στο 68'.

Ένωση Ερμιονίδας (Ρομπέρτο Μπολάνο) : Πονηρός, Τζιέρης, Τσόνης, Ιασωνίδης, Σαμαράς, Κιοσσές, Σταικος ( 76 Μαυρόπουλος), Συμελίδης, Ογκουνσότο ( 61 Σχοινάς), Δήμας, Βλαχόπουλος ( 72 Κρίστο)

Πανναυπλιακός (Γιώργος Χορμής) Μπραιμλάρι ( 46 Κομπόσης), Δρυμούρας ( 72 Παπαμάρκου) , Μιχαλόπουλος, Γκολέμης Θ., Ευθυμίου Ι., Καραμάνος ( 46 Λεπτάκης),Κάπλατζης, Γκολέμης Η., Moustafaj, Γεωργιόπουλος. Διαμαντής