Παναρκαδικός – Διαγόρας Βραχνέικων 2-1

Την ανατροπή έκανε το Παναρκαδικός επικρατώντας 2-1 του Διαγόρα Βραχνέικων πετυχαίνοντας τα γκολ στο δεύτερο ημίχρονο.

Ακόμα μία νίκη για τον 6ο όμιλο της Δ΄ Εθνικής πήρε ο Παναρκαδικός που επικράτησε 2-1 του Διαγόρα Βραχνέικων. Οι φιλοξενούμενοι με τέρμα του Ανδρεόπουλου προηγήθηκαν στο πρώτο ημίχρονο. Στο τελευταίο μισάωρο όμως, ήρθε η ανατροπή.

Ο Μέλλος στο 66’ ισοφάρισε με τον Κολιόπουλο στο 85’ να ολοκληρώνει την ανατροπή.

ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ: Ψυχογιός, Παρασκευόπουλος, Μπούτας, Κωστάκης, Μπεντεβής, Βλάχος, Κολιόπουλος, Δήμος (81ʼ Κοσκολός), Τζιανής (81ʼ Μπακογιαννάκης), Καδάς, Λαγός (46ʼ Μέλλος)
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ: Λιούρδης, Αγγελάτος, Αβραμόπουλος, Δασούρας, Βογιατζής, Βετούλας, Τσούντος (75ʼ Βάρδας), Αθανασόπουλος, Νάστης (71ʼ Λαζανάς), Σχοινάς (59ʼ Αμπατζής), Ανδρεόπουλος

ΤΡΙΠΟΛΗ: Αρης Κολλιντζογιαννάκης

O θρυλικός Ρομάριο γυρίζει στα γήπεδα στα 58 του χρόνια!