Φιλική ήττα για Χερσόνησο

Την ήττα με 2-1 από τον ΠΑΝΟΜ, γνώρισε ο Ολυμπιακός Χερσονήσου σε φιλικό παιχνίδι, με τον Άγγελο Βαρδάκη να δίνει χρόνο συμμετοχής σε παίκτες από την ομάδα Νέων του συλλόγου.

Καθόλου ευχαριστημένος από την εμφάνιση των παικτών του δεν έμεινε ο Βαρδάκης, ο οποίος έδωσε χρόνο συμμετοχής σε αρκετούς παίκτες που δεν έχουν πάρει χρόνο συμμετοχής, με αποτέλεσμα να γνωρίσουν την ήττα με 2-1.

Ο ΠΑΝΟΜ με τους Κατσούλη και Τζιράκη πήρε το προβάδισμα με 2-0 στο πρώτο ημίχρονο, για να διαμορφώσει στην επανάληψη με εκτέλεση πέναλτι ο Δεληθωμαΐδης το τελικό 2-1.

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (17/06) - Πού θα δείτε πρεμιέρα Γαλλίας και τα ματς του Euro
Τα πρωτοσέλιδα των αθλητικών εφημερίδων της ημέρας (17/06) - «Το παλεύει δυνατά» η ΑΕΚ
Euro 2024, Σπαλέτι: «Δείξαμε χαρακτήρα»
Euro 2024, Καρβαχάλ: «Ονειρεμένο ξεκίνημα»