Σειρήνα - Ολυμπος Λεπτοκαρυάς 1-3

Άλωσε τα Γρεβενά ο Ολυμπος Λεπτοκαρυάς, ο οποίος με δύο γκολ στο τελευταίο δεκάλεπτο πήρε σπουδαίο «διπλό» με 1-3 από τη Σειρήνα.

Στο 38’ ο Μυστρίδης του Ολυμπου άνοιξε το σκορ, ενώ στο 55’ ο Δούμας ισοφάρισε σε 1-1. Κι ενώ όλα έδειχναν πως το παιχνίδι θα λήξει χωρίς νικητή, οι φιλοξενούμενοι κατάφεραν με δύο γκολ σε έξι λεπτά να φύγουν με τους τρεις βαθμούς από τα Γρεβενά. Στο 84’ ο Μιχαλήτσιος και στο 90’ ο Μυστρίδης διαμόρφωσαν το τελικό 1-3.

ΣΕΙΡΗΝΑ ΓΡΕΒΕΝΩΝ: Τσακστάρας, Τσιάτσιος (63’ Γεωργίου), Πολύζος, Φαλτάκας, Κυριακίδης, Κουκουτσέλας, Τζερεμές, Μπολάνος, Δούμας, Καραγιάννης, Γκέτσιος (67’ Λάμαρης)

ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ: Χατζημηνάς, Κεστελίδης, Σιαμήτρος, Μπαλαμπάνης, Χατζής (63’ Αρβανίτης), Τιούτσιος, Κατσιαρός, Μερκούρι, Γούλας (46’ Πάσχος), Παπαδόπουλος (63’ Μιχαλήτσιος), Μυστρίδης

Γρεβενά: Κώστας Μάρκου

Κριστιάνο Ρονάλντο: Ο λόγος που κοιμάται 5 με 6 φορές τη μέρα
EuroLeague: Ανακοίνωση για τις δηλώσεις του Εργκίν Αταμάν περί διαιτησίας
Super League: Ο Γερμανός Σρέντερ ορίστηκε στο ΠΑΟΚ - ΑΕΚ | Οι διαιτητές της αγωνιστικής
Μαρία Σάκκαρη: Πρόκριση στη Μαδρίτη με κυριαρχική εμφάνιση