Euro 2020: Ο Κάλαιτζιτς μείωσε σε 2-1, δέχθηκε γκολ η Ιταλία μετά από 1.169 λεπτά (video)

Euro 2020: Ο Κάλαιτζιτς μείωσε για την Αυστρία σε 2-1.

Ο Κάλαιζιτς μείωσε σε 2-1 στο 114' για την Αυστρία, αλλά δεν κατάφερε να κάνει κάτι περισσότερο να πάει το ματς στα πέναλτι.

Η Ιταλία κράτησε τη νίκη και πήρε την πρόκριση στα προημιτελικά, όπου θα περιμένει τον νικητή του ζευγαριού Βέλγιο-Πορτογαλία, ενώ αξίζει να σημειωθεί ότι η ομάδα του Ρομπέρτο Μαντσίνι δέχθηκε γκολ έπειτα από 1.169 αγωνιστικά λεπτά!

Δείτε το 2-1

Διαβάστε όλες τις ειδήσεις του Euro 2020

Διαβάστε όλη την επικαιρότητα στο Onsports

Ο Γουόρνικ δικαιώνει Παναθηναϊκό και Αταμάν για τα σοβαρά διαιτητικά λάθη στο Game1 με τη Μακάμπι
Αθλητικές μεταδόσεις: Πού θα δείτε Παναθηναϊκός AKTOR - Μακάμπι και τη Μαρία Σάκκαρη
Με... Super Χίροου το Μαϊάμι «λύγισε» τους Σέλτικς κι έκανε το break στη Βοστώνη
Παναθηναϊκός AKTOR – Μακάμπι Τελ Αβίβ: «Τελικός» για την ισοφάριση στο ΟΑΚΑ - Η ώρα και το κανάλι