Euro 2020 - Live Chat: Ρωσία-Δανία 1-4 (τελικό)

Euro 2020: Δείτε λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη της αναμέτρησης ανάμεσα σε Ρωσία και Δανία

Η Ρωσία των τριών βαθμών έπειτα από δυο αγωνιστικές θα παλέψει για την πρόκριση στους «16» του EURO 2021 με αντίπαλο τη Δανία που ακόμα δεν έχει βαθμό, όμως έχει ακόμα ζωντανές ελπίδες για πρόκριση.

Η ομάδα του Στάνισλαβ Τσερτσέτσοφ θέλει νίκη στην Κοπεγχάγη για να προκριθεί ή βολεύεται και με ισοπαλία, αν η Φινλανδία δεν νικήσει το Βέλγιο.

Όσον αφορά στη Δανία, με νίκη με πάνω από 2 ή και περισσότερα γκολ μπορεί να βγει δεύτερη, αρκεί να έχει υπέρ της την ισοβαθμία.

Παρακολουθείστε και σχολιάστε την αναμέτρηση από το Live Chat του Onsports…