Νάπολι-Ρέιντζερς: Ασταμάτητοι οι Ιταλοί - Έκαναν το 2-0 σε πέντε λεπτά (video)

Η Νάπολι έχει βαλθεί να τρελάνει κόσμο τη φετινή χρονιά

Μέσα στα πρώτα 16' του ματς στην Ιταλία, ο Σιμεόνε πρόλαβε να σκοράρει δύο φορές κόντρα στη Ρέιντζερς και να... καθαρίσει για τη Νάπολι.

Αρχικά έκανε το 1-0 στο 11ο λεπτό για να ακολουθήσει το δεύτερο προσωπικό του γκολ πέντε λεπτά αργότερα για το 2-0.

Δείτε τις φάσεις

Γκάφα ολκής από οπαδούς της Μπαρτσελόνα - Επιτέθηκαν στο πούλμαν της ομάδας τους (vid)
Σαρωτική η Μακάμπι Τελ Αβίβ κόντρα στην Μπασκόνια - Αντίπαλος του Παναθηναϊκού στα playoffs
Τσέλσι: Η black list της διοίκησης - Στην έξοδο 11 παίκτες
Στέφανος Τσιτσιπάς: Ήττα στο διπλό της Βαρκελώνης - Την Τετάρτη αντιμετωπίζει τον Όφνερ