Champions League: 2-0 στο ημίχρονο η Βιγιαρεάλ, στα σχοινιά η Λίβερπουλ! (video)

H Βιγιαρεάλ κάνει μυθικό ημίχρονο και με το 2-0 βάζει σε μπελάδες στην Λίβερπουλ.

Απίθανη Βιγιαρεάλ! Κάνει πλάκα στην Λίβερπουλ καθώς σημείωσε και δεύτερο γκολ στο 41'. Με το 2-0 του ημιχρόνου οι Ισπανοί κάλυψαν το αποτέλεσμα του πρώτου αγώνα.

Ο Κοκλέν με κεφαλιά έβαλε «φωτιά» στο «Κεράμικα» καθώς τα «κίτρινα υποβρύχια» κλείδωσαν σκορ παράτασης. Πριν τη φάση αυτή, η Βιγιαρεάλ ζήτησε και πέναλτι σε ανατροπή του Λο Σέλσο από τον Άλισον.

Δείτε το γκολ και τη φάση με το πέναλτι που δε δόθηκε:

Πανέτοιμος για το Game 1, κόντρα στην Μπαρτσελόνα, ο Ολυμπιακός
Παναθηναϊκός ΑΚΤΟΡ: Οι διαιτητές του Game 2 με τη Μακάμπι
Νέο σκάνδαλο στην Premier League: Συνελήφθησαν δύο παίκτες για βιασμό και σεξουαλική επίθεση
Super League: Ντέρμπι κορυφής ΑΕΚ - Παναθηναϊκός | Επικίνδυνοι έξοδοι για ΠΑΟΚ, Ολυμπιακό