Champions League: «Πάρτι» της Σίτι στο πρώτο ημίχρονο (videos)

Η Μάντσεστερ Σίτι έχει μετατρέψει σε παράσταση για ένα ρόλο το ματς με την Σάλκε

Η Σίτι βρήκε το δρόμο για τα δίχτυα όταν ο Αγκουέρο από την «άσπρη βούλα» νίκησε τον Φέρμαν κάνοντας το 1-0 στο 35ο λεπτό. Τρία λεπτά αργότερα η Σίτι έκανε το 2-0 όταν ο Στέρλινγκ πάσαρε στον Αργεντίνο επιθετικό που με το δεύτερο προσωπικό του γκολ νίκησε και πάλι τον Φέρμαν. Η αγγλική ομάδα δεν σταμάτησε εκεί και στο 42ο λεπτό έκανε το 3-0 με δράστη τον Σανέ που «σκότωσε» και πάλι την πρώην ομάδα του.

Ρέντη: Διάλογος-σοκ ανήλικων συλληφθέντων - Καμαρώνει που τον περιμένουν στις φυλακές Αυλώνα!
Euroleague: «Καταιγίδα» η Ρεάλ, εύκολα το 1-0! – Highlights και τηλεοπτικό πρόγραμμα
ΑΕΚ – Παναθηναϊκός: «Μπλόκο» της ΕΛΑΣ στη συγκέντρωση φίλων της «Ένωσης» στο ξενοδοχείο της ομάδας!
ΑΕΚ – Παναθηναϊκός: Ο Τερίμ θα περιμένει τον Μπερνάρ μέχρι την τελευταία στιγμή