Ρε φίλε μας δουλεύεις; Δεν χάνεται αυτό! (video)
Μετά από αυτή την χαμένη ευκαιρία δεν ξαναπαίζεις μπάλα… ΑΠΛΑ!
Έχεις οργώσει όλο το γήπεδο, φτάνεις έξω από τη μεγάλη περιοχή μοιράζοντας… σακούλες στους αντιπάλους, είσαι τυχερός γιατί «τρώει» σαβούρα ο τερματοφύλακας και φτάνεις μπροστά από την άδεια εστία και στέλνεις τη μπάλα άουτ!
Σου φταίει κανείς μετά; Δεν έχεις δικαιολογία! Έκανες τα φάση της ζωής σου και συνωμοτεί όλο το σύμπαν για να σκοράρεις και σκοτώνεις τις μπεκάτσες! Προσέξτε τι έκανε ο τύπος και τραβήξτε τα μαλλιά σας!