Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις του Σαββάτου (26/4)
SHARE

Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις του Σαββάτου (26/4)

Ο τελικός Κυπέλλου Ελλάδας σήμερα στις 20:00 (OTE Sport 1 HD) δεσπόζει στο τηλεοπτικό πρόγραμμα, ενώ υπάρχει και δράση σε άλλα πρωταθλήματα και άλλα αθλήματα.

Αναλυτικά οι μεταδόσεις:
 
08.30 Μπις Βόλεϊ
WT Κίνα
Μικρός τελικός (Α)
OTE Sport 5
 
09.30 Australian Football
Γύρος 6
Carlton-West Coast Eagles
Eurosport 2

09.30 Μπις Βόλεϊ
WT Κίνα
Tελικός (Α)
OTE Sport 5
 
14.00 Ποδόσφαιρο
Πρωτάθλημα Γερμανίας (Β’ κατ.)
Φορτούνα Ντισελντορφ – Αούε
ΟTE Sport 4
 
14.30 Τένις
ATP 500
Βαρκελώνη, Ημιτελικά
OTE Sport 3 HD
 
14.45 Ποδόσφαιρο
Πρωτάθλημα Αγγλίας
Σαουθάμπτον – Εβερτον
OTE Sport 1 HD
 
15.50 Moto GP
Αργεντινή, Ρίο Χόντο
Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3
OTE Sport 2 HD
 
16.00 Ενόργανη Γυμναστική
Fig Challenge Cup
1η Μέρα, Οσιγεκ, Κροατία
Novasports 4
 
16.00 Μπάσκετ
Α2 Ανδρών
Ηρακλής – ΑΕΚ
ΔΤ
 
16.30 Ποδόσφαιρο
Πρωτάθλημα Γερμανίας
Μπάγερν - Βέρντερ Βρέμης
OTE Sport 4
 
16.30 Ποδόσφαιρο
Πρωτάθλημα Γερμανίας
Βόλφσμπουργκ – Φράιμπουργκ
OTE Sport 5
 
17.00 Ποδόσφαιρο
Πρωτάθλημα Ισπανίας
Γρανάδα – Ραγιο Βαγιεκάνο
ΟTE Sport 2 HD
 
17.00 Τένις
ATP 500
Βαρκελώνη, Ημιτελικά
OTE Sport 3 HD
 
17.00 Ποδόσφαιρο Σάλας
UEFA Cup Finals
Μικρός Τελικός Μπακού
Eurosport 2

18.00 Ποδόσφαιρο
Πρωτάθλημα Ρωσίας
Κούμπαν Κρασντοντάρ – Λοκομοτίβ Μόσχας
Novasports 2
 
19.00 Ποδόσφαιρο
Πρωτάθλημα Ιταλίας
Μπολόνια – Φιορεντίνα
OTE Sport5
 
19.25 Moto GP
Αργεντινή, Ρίο Χόντο
Ελεύθερα Δοκιμαστικά 4
OTE Sport 2 HD
 
19.30 Ποδόσφαιρο
Πρωτάθλημα Αγγλίας
Μάντσεστερ Γ. – Νόριτς
OTE Sport 4
 
19.30 Ποδόσφαιρο Σάλας
UEFA Cup Finals
Τελικός Μπακού
Eurosport 2
 
19.30 Ποδόσφαιρο
Πρωτάθλημα Γερμανίας
Λεβερκούζεν – Μπ. Ντόρτμουντ
OTE Sport 3 HD
 
20.00 Ποδόσφαιρο
Τελικός Κυπέλλου
ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός
OTE Sport 1 HD
 
20.05 Moto GP
Αργεντινή, Ρίο Χόντο
Κατατακτήριες δοκιμές
OTE Sport 2 HD
 
21.00 Ποδόσφαιρο
Πρωτάθλημα Ισπανίας
Ρεάλ Μαδρίτης – Οσασούνα
OTE Sport 5
 
21.45 Ποδόσφαιρο
Πρωτάθλημα Ιταλίας
Ιντερ – Νάπολι
OTE Sport 3 HD
 
23.00 Ποδόσφαιρο
Πρωτάθλημα Ισπανίας
Ρεάλ Μπέτις – Ρεάλ Σοσιεδάδ
OTE Sport 5
 
23.30 Μπάσκετ
ΝΒΑ
Ντάλας Μάβερικς – Σαν Αντόνιο Σπερς
OTE Sport 2 HD
 
04.00 Μπις Βόλεϊ
WT Κίνα
Ημιτελικά (Γ)
OTE Sport 5
 
05.00 Μπις Βόλεϊ
WT Κίνα
Ημιτελικά (Γ)
OTE Sport 5
 
ΜΑΓΝΗΤΟΣΚΟΠΗΣΗ
21.30 Ποδόσφαιρο
Πρωτάθλημα Αγγλίας
Στόοκ Σίτι – Τότεναμ
OTE Sport 2 HD
 
21.30 Ποδόσφαιρο
Πρωτάθλημα Γερμανίας
Μάινζ – Νυρεμβέργη
OTE Sport 4
 
22.00 Ποδόσφαιρο
Τελικός Κυπέλλου
ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός
ΣΚΑΪ
 
23.45 Ποδόσφαιρο
Πρωτάθλημα Αγγλίας
Γουέστ Μπρόμιτς – Γουέστ Χαμ
OTE Sport 3 HD
 
ΕΚΠΟΜΠΕΣ
12.00 (ΣΚΑΪ) Goal χωρίς σύνορα
12.00 (ΔΤ) Ο Δρόμος προς το Μουντιάλ
18.00 (OTE Sport 1 HD) Pre Game
22.30 (OTE Sport 1 HD) Post Game
00.00 (ΣΚΑΪ) Post Game Τελικού

Κερδίζει ο Ατρόμητος
Κερδίζει ο Ατρόμητος
Τραγωδία: Ναυάγιο ανοιχτά της Αλικαρνασσού με νεκρούς μετανάστες
Τραγωδία: Ναυάγιο ανοιχτά της Αλικαρνασσού με νεκρούς μετανάστες
Λεβαδειακός: Σύννεφα για Μάντζιο
Λεβαδειακός: Σύννεφα για Μάντζιο
Μπάγερν Μονάχου: Χωρίς Ριμπερί στο ΟΑΚΑ
Μπάγερν Μονάχου: Χωρίς Ριμπερί στο ΟΑΚΑ


Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies