Αετός Κορυδαλλού- Αμπελακιακός 1-1

Ισόπαλοι  1-1 έμειναν Αετός Κορυδαλλού και Αμπελακιακός, για την 12η αγωνιστική του 2ου ομίλου της ΕΠΣ Πειραιά.

Οι γηπεδούχοι πίεζαν σε όλο το πρώτο μέρος και προηγηθήκαν με τον Μάναλη  στο 33’, όμως στο δεύτερο ημίχρονο οι φιλοξενούμενοι μπήκαν πιο δυνατά και 5’ λεπτά μετά την έναρξη της επανάληψης έφεραν το ματς στα ίσια  με τον Τζομπζάκη.

Αετός Κορυδαλλού: Σιχαμόπουλος, Γεωργουδάκης, Μάναλης.Ν. (68Πύρος ) Κοσμίδης Περίσα,Γκάνη, Μπολοβήνος Λουκάκης, 57’ Αθανασιάδης  Μάναλης Γ. Τσακίρης, Χατζηανδρέου 76 Μανωλιάς.

Αμπελακιακός :Τριαντάφυλλου, (Μπούκης 68΄ Παππάς ) Κρουσκάλης,Μπούταλης, Στεφανίδης Μπούζο, Παππάς, (77 Νάζος) Στφασουλάι,Τζαμπαζάκης, (78Φασουλής) Μαγιάτης,Κοκλιώτης

Basket League: Απίστευτος Τολιόπουλος έστειλε τον Άρη στα ημιτελικά
Φιορεντίνα: Σχεδόν 10.000 έρχονται στην Αθήνα!
Ο πατέρας του Στέφανου Τσιτσιπά για τις φήμες επανασύνδεσης με την Πάουλα Μπαντόσα
Μπακασέτας: «Αποφασισμένοι από το ζέσταμα»