Live Chat Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-ΤΣΣΚΑ Μόσχας

Δείτε λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη του αγώνα του Παναθηναϊκού ΟΠΑΠ με την ΤΣΣΚΑ Μόσχας για την 28η αγωνιστική της Euroleague

Οι «πράσινοι» τα… έσπασαν στο ΣΕΦ όπου μέτρησαν 1/20 τρίποντα, με αποτέλεσμα να γνωρίσουν την ήττα από τον Ολυμπιακό.

Μια ήττα, η οποία ήταν η πέμπτη στα τελευταία έξι ματς, με αποτέλεσμα η αναμέτρηση με την ΤΣΣΚΑ να μοιάζει ακόμα περισσότερο με… τελικό!

Το «τριφύλλι» αναζητά μια μεγάλη νίκη, η οποία θα του επιτρέψει να «αγκαλιάσει» την πρόκριση στα playoffs της Ευρωλίγκας.

Ο Ρικ Πιτίνο δήλωσε στη χθεσινή συνέντευξη Τύπου ότι «θέλω να έχουμε την νοοτροπία των... Σπαρτιατών». Αξίζει να αναφέρουμε ότι ο τεχνικός του «τριφυλλιού» έχει ρεκόρ 3-0 κόντρα στην ΤΣΣΚΑ Μόσχας του Δημήτρη Ιτούδη.

Η αναμέτρηση ξεκινά στις 21:00 και θα μεταδοθεί τηλεοπτικά από το Novasports2 και Live Chat από το Onsports.gr

Γυναικεία βογγητά «πάγωσαν» τον Λούκα Ντόνσιτς (vid)