Περιστέρι - Ολυμπιακός: Απίστευτες μάχες στο ημίχρονο - Το τρικ του Σπανούλη στον Μπαρτζώκα (videos)

Σε... ντέρμπι εξελίχθηκε στο πρώτο ημίχρονο η αναμέτρηση ανάμεσα στο Περιστέρι και τον Ολυμπιακό.

Τρομερή μάχη στο Περιστέρι ανάμεσα στην ομάδα του Βασίλη Σπανούλη και τον Ολυμπιακό.

Με μια άμυνα ζώνης και πίεση σε όλο το γήπεδο ο παλιός αρχηγός των ερυθρόλευκων έχει βάλει δύσκολα στον Μπαρτζώκα, με το Περιστέρι να είναι μπροστά στο σκορ (44-42) μετά την ολοκλήρωση του πρώτου ημιχρόνου.

Οι μάχες ήταν πολλές και το ματς είχε μια άγρια ομορφιά, όπως μπορείτε να δείτε και στις φάσεις παρακάτω: