«Σύρραξη» στο Κολοσσός - Ολυμπιακός: «Αρπάχτηκαν» Γεωργαλής και Παπαπέτρου! (vid)

Άναψαν επικίνδυνα τα αίματα στη δεύτερη περίοδο του αγώνα Κολοσσός - Ολυμπιακός, με τους Ιωάννη Παπαπέτρου και Γιάννη Γεωργαλλή.

Οι δυο παίκτες βγήκαν εκτός εαυτού μετά τη διεκδίκηση ενός ριμπάουντ. Απέμεναν 4:34 για το ημίχρονο της αναμέτρησης και ο παίκτης των γηπεδούχων χτύπησε τον αντίπαλό του στα πλευρά. Αμέσως ήρθε η «απάντηση» με σπρώξιμο και χρειάστηκε η επέμβαση των ψυχραιμότερων. Οι δυο τους αποβλήθηκαν και πήγαν στα αποδυτήρια.

Δείτε το βίντεο:

Κριστιάνο Ρονάλντο: Ο λόγος που κοιμάται 5 με 6 φορές τη μέρα
Super League: Ο Γερμανός Σρέντερ ορίστηκε στο ΠΑΟΚ - ΑΕΚ | Οι διαιτητές της αγωνιστικής
Μαρία Σάκκαρη: Πρόκριση στη Μαδρίτη με κυριαρχική εμφάνιση
Γιαννακόπουλος: Mην υπάρξουν αντιδράσεις για τη διαιτησία - Δική μου δουλειά να διασφαλίσω το 50-50