Συντριβή για ΠΑΟΚ

Κάκιστη εμφάνιση πραγματοποίησε ο ΠΑΟΚ ο οποίος ηττήθηκε με το βαρύ 87-54 από την Τραμπζονσπόρ.

Με τον χειρότερο δυνατό τρόπο ξεκίνησε τις υποχρεώσεις του για το Pinar Cup 2015 ο ΠΑΟΚ ο οποίος γνώρισε τη βαριά ήττα με 87-54 από την Τραμπζονσπόρ. Στο παιχνίδι δεν συμμετείχαν οι Δέδας και Μαργαρίτης ενώ λίγο χρόνο συμμετοχής ο Μπάλαμπαν.

Στο πρώτο δεκάλεπτο η ομάδα της Θεσσαλονίκης ήταν πίσω στο σκορ με δέκα πόντους (23-13), ενώ αυτή η διαφορά αυξήθηκε στο 47-31 για το τέλος του πρώτου ημιχρόνου. Στην 3η περίοδο ο ΠΑΟΚ σημείωσε μόλις επτά πόντους για να βρεθεί πίσω με 64-38 και να κλείσει το ματς στο 87-54.

Τα δεκάλεπτα: 13-23, 31-47, 38-64, 54-87.

Premier League: Διαιτητής με κάμερα στο Κρίσταλ Πάλας-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ!
Ως πότε μπορούν να κάνουν διακοπές όσοι πήραν επιταγές κοινωνικού τουρισμού για το 2023
Premier League: Συνέχεια στο… μαρτύριο της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Serie A: Βήμα Champions League η Αταλάντα