Live Chat ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός 3-2 σετ (τελικό)

ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός: Παρακολουθήστε και σχολιάστε την αναμέτρηση από το Live Chat του Onsports.

Η δεύτερη πράξη των ημιτελικών του Κυπέλλου Ελλάδας Βόλεϊ Ανδρών που διεξάγεται στο ΔΑΚ Γλυφάδας περιλαμβάνει το μεγάλο ντέρμπι του ΠΑΟΚ με τον Ολυμπιακό. Οι δύο ομάδες θα παλέψουν για την πρόκριση στον μεγάλο τελικό. Εκεί περιμένει ήδη ο Φοίνικας Σύρου μετά τη νίκη του 3-2 σετ επί του Πήγασου Πολίχνης, με την ομάδα της Pre League να κερδίζει τις εντυπώσεις.

Έξι ημιτελικοί κι ένας τελικός, το 2015 στη Σύρο, συνθέτουν ένα ξεχωριστό παζλ για τους δυο μονομάχους του δεύτερου ημιτελικού στο κλειστό της Γλυφάδας, που θα είναι ταυτόχρονα και η έκτη τους φετινή αναμέτρηση, καθώς πέρα από το πρωτάθλημα έχουν αναμετρηθεί και δύο φορές στο Λιγκ Καπ.

Παρακολουθήστε και σχολιάστε το ντέρμπι ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός στα ημιτελικά από το Live Chat του Onsports:

Ρεμς: Κοινή συναινέσει «διαζύγιο» με τον Στιλ
Άστον Βίλα – Ολυμπιακός: Τα highlights του «ερυθρόλευκου» θριάμβου στο Conference League
Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό
Παναθηναϊκός AKTOR: Ρεκόρ καριέρας ο Σλούκας, κορυφαίος πασέρ στα play offs - Συγκίνηση για τον Πάρη