Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (3/3)
SHARE

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (3/3)

Τα παιχνίδια της 24ης αγωνιστικής της Super League ξεχωρίζουν από το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων του Σαββάτου (3/3).

Η αυλαία της πρώτης τη τάξει εθνικής κατηγορίας ανοίγει στα Χανιά, όπου στις 15:00 ο Πλατανιάς αντιμετωπίζει την Λαμία. Ακολουθεί στις 17:15 το ματς της Κέρκυρας με τον ΠΑΣ Γιάννινα, ενώ στις 19:30 ο Ατρόμητος αντιμετωπίζει την Ξάνθη. Όλα τα ματς θα μεταδοθούν από τα κανάλια της Nova.

Παράλληλα, δράση υπάρχει και για την Basket League. Αρχικά, στις 16:30 το Λαύριο αντιμετωπίζει το Ρέθυμνο, ο ΠΑΟΚ υποδέχεται τα Τρίκαλα και ο ΓΣΛ Φάρος παίζει απέναντι στην Κύμη. Οι μεταδόσεις θα γίνουν από τα κανάλια της ΕΡΤ, ενώ στις 17:00 από την Cosmote TV θα μεταδοθεί το ματς της ΑΕΚ με τον Κολοσσό. Στις 18:30 ο Πανιώνιος κοντράρεται με τον Κόροιβο σ' ένα ματς που θα μεταδοθεί από την ΕΡΤ.

Συνοπτικά, οι μεταδόσεις:

10:15 Eurosport 1
Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Kranjska Gora, Slovenia

10:30 Eurosport 2
Freestyle σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Sunny Valley, USA

11:30 Eurosport 1
Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Crans Montana, Switzerland

12:00 Eurosport 2
Σνόουμπορντ: Παγκόσμιο κύπελλο
La Molina, Spain

12:00 ΕΡΤ2
Παγκόσμιο πρωτάθλημα κλειστού
Μπέρμιγχαμ

13:00 Eurosport 1
Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Kranjska Gora, Slovenia

13:30 Eurosport 2
Βορινό σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο
Lahti, Finland

14:00 FOX Sports
UK Open

14:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Νυρεμβέργη - Γκρόιτερ Φιρτ
Bundesliga 2

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Βιγιαρεάλ - Χιρόνα
La Liga

14:30 Eurosport 1
Cross-country σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Lahti, Finland

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Μπέρνλι - Έβερτον
Premier League

15:00 Eurosport 2
Strade Bianche
Italy

15:00 ΕΡΤ3
ΟΦΗ - Αναγέννηση Καρδίτσας
Football League

15:00 Novasports 3HD
Πλατανιάς - Λαμία
Super League Σουρωτή

15:30 ΕΡΤ2
Εθνικός - Γλυφάδα
Α1 ανδρών

16:00 Eurosport 1
Βορινό σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο
Lahti, Finland

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Αμβούργο - Μάιντς
Bundesliga

16:30 Eurosport 2
Welsh Open
Cardiff

16:30 ΕΡΤ1
Λαύριο - Ρέθυμνο
Stoiximan.gr Basket League

16:30 ΕΡΤ1
ΠΑΟΚ - Τρίκαλα
Stoiximan.gr Basket League

16:30 ΕΡΤ1
ΓΣΛ Φάρος - Κύμη
Stoiximan.gr Basket League

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Σάλκε - Χέρτα
Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Ανόβερο
Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 5 HD
Βόλφσμπουργκ - Μπάγερ Λεβερκούζεν
Bundesliga

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500
Dubai Tennis Championships, τελικός

17:00 ΕΡΤ2
Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ
Volley League

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD
ΑΕΚ - Κολοσσός
Stoiximan.gr Basket League

17:00 COSMOTE SPORT 1 HD
Τότεναμ - Χάντερσφιλντ
Premier League

17:00 Novasports 4HD
Νότιγχαμ Φόρεστ - Μπέρμιγχαμ
Championship

17:15 Eurosport 1
Άλμα με σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Lahti, Finland

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD
Σεβίλλη - Αθλέτικ Μπιλμπάο
La Liga

17:15 Novasports 1HD
Κέρκυρα - ΠΑΣ Γιάννινα
Super League Σουρωτή

18:00 Novasports 3HD
Τρουά - Παρί Σεν Ζερμέν
Ligue 1

18:30 ΕΡΤ1
Πανιώνιος - Κόροιβος
Stoiximan.gr Basket League

19:00 FOX Sports
Big East Wildcard
NCAA

19:00 COSMOTE SPORT 5 HD
Λάτσιο - Γιουβέντους
Serie A

19:20 COSMOTE SPORT 7 HD
World Tour
Φορτ Λόντερντεϊλ, προημιτελικά ανδρών

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Λίβερπουλ - Νιουκάστλ
Premier League

19:30 Novasports 2HD
Ατρόμητος - Ξάνθη
Super League Σουρωτή

19:30 Novasports 1HD
Γουλβς - Ρέντινγκ
Championship

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Λειψία - Ντόρτμουντ
Bundesliga

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Λεγανές - Μάλαγα
La Liga

19:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Ντεπορτίβο λα Κορούνια - Έιμπαρ
La Liga

19:30 Novasports 4HD
Αϊντχόφεν - Ουτρέχτη
Πρωτάθλημα Ολλανδίας

20:00 Eurosport 1
Formula E
Mexico City, Mexico

20:00 ΕΡΤ3
Κύπελλο Ελλάδος γυναικών
Τελικός

20:00 ΕΡΤ2
Παγκόσμιο πρωτάθλημα κλειστού
Μπέρμιγχαμ

20:15 COSMOTE SPORT 6 HD
Μπενφίκα - Μαρίτιμο
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

20:45 Eurosport 2
Welsh Open
Cardiff

21:00 FOX Sports
UK Open

21:00 Novasports 3HD
Σεντ Ετιέν - Ντιζόν
Ligue 1

21:15 Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα
Apeldoorn, Netherlands

21:35 COSMOTE SPORT 7 HD
World Tour
Φορτ Λόντερντεϊλ, μικρός τελικός γυναικών

21:45 Novasports 1HD
Μπρέντα - Φέγενορντ
Πρωτάθλημα Ολλανδίας

21:45 COSMOTE SPORT 5 HD
Ρέτζο Εμίλια - Τρέντο
Serie A

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD
Ρεάλ Μαδρίτης - Χετάφε
La Liga

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD
Νάπολι - Ρόμα
Serie A

22:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Εστορίλ - Μπράγκα
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

23:05 COSMOTE SPORT 7 HD
World Tour
Φορτ Λόντερντεϊλ, τελικός γυναικών

00:00 Eurosport 1
Formula E
Mexico City, Mexico

02:20 COSMOTE SPORT 7 HD
World Tour
Φορτ Λόντερντεϊλ, ημιτελικά ανδρών

03:15 COSMOTE SPORT 6 HD
Νορθ Καρολάινα - Ντιουκ
NCAA

03:30 COSMOTE SPORT 4 HD
Χιούστον Ρόκετς - Μπόστον Σέλτικς
ΝΒΑ

03:35 COSMOTE SPORT 7 HD
World Tour
Φορτ Λόντερντεϊλ, ημιτελικά ανδρών

05:00 COSMOTE SPORT 8 HD
ATP 500
Ακαπούλκο, τελικός

Προβάδισμα για Αϊντχόφεν, «ανοιχτή» η πρόκριση για Ερυθρό Αστέρα-Σάλτσμπουργκ
Προβάδισμα για Αϊντχόφεν, «ανοιχτή» η πρόκριση για Ερυθρό Αστέρα-Σάλτσμπουργκ
Μπενφίκα-ΠΑΟΚ 1-1: Απόδραση για... αστέρια με Ουάρντα!
Μπενφίκα-ΠΑΟΚ 1-1: Απόδραση για... αστέρια με Ουάρντα!
LIVE CHAT Μπενφίκα - ΠΑΟΚ 1-1 (Τελικό)
LIVE CHAT Μπενφίκα - ΠΑΟΚ 1-1 (Τελικό)
Έτσι «σκότωσε» ο Ουάρντα την Μπενφίκα! (video)
Έτσι «σκότωσε» ο Ουάρντα την Μπενφίκα! (video)


Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies