Τερζής: «Μαγική εικόνα το σκορ»
Intime

Άρης-ΠΑΟΚ: Η ατυχία στέρησε τη νίκη απ’ την ομάδα του, όπως άφησε να εννοηθεί ο Τόλης Τερζής.

Στεναχωρημένος απ’ την έκβαση του ντέρμπι της Θεσσαλονίκης ήταν ο Τόλης Τερζής. Ο τεχνικός του Άρη μίλησε για τα δοκάρια που είχε η ομάδα του κόντρα στον ΠΑΟΚ, τονίζοντας πως στο πρώτο ημίχρονο το σκορ έπρεπε να είναι 3-0!

Οι δηλώσεις του Τερζή:

«Το σκορ είναι μαγική εικόνα. Το παιχνίδι έπρεπε να είναι στο πρώτο ημίχρονο 3-0. Δυστυχώς η μπάλα πήγε δύο φορές στο δοκάρι.

Στο δεύτερο ημίχρονο χωρίς φάση φάγαμε δύο γκολ. Έχω αμφιβολίες για τη φάση του πέναλτι, πρέπει να το δω για να σιγουρευτώ».

Παναθηναϊκός AKTOR: Επικό βίντεο από τα αποδυτήρια του ΟΑΚΑ - «Ποιος; Εσύ!»
Ολυμπιακή Φλόγα: Στο Καλλιμάρμαρο η ξεχωριστή τελετή παράδοσης - Αναχωρεί με ιστιοφόρο για Μασσαλία
Παναθηναϊκός AKTOR: Ο σχολιαστής της EuroLeague αποθεώνει το ΟΑΚΑ - «Έτρεμα από αδρεναλίνη»
ΠΑΟΚ - ΑΕΚ: Δείπνο συσπείρωσης από τον Λουτσέσκου πριν το μεγάλο ντέρμπι τίτλου