Live Chat Λαμία-ΝΠΣ Βόλος 2-2 (Τελικό)

Λαμία-ΝΠΣ Βόλος: Παρακολουθήστε ζωντανά στο Onsports την αναμέτρηση στο «Αθ. Διάκος».

Η αυλαία της 11ης αγωνιστικής αρχίζει από τη Λαμία, όπου η τοπική ομάδα υποδέχεται τον Βόλο. Και οι δύο ομάδες προέρχονται από ανεπιτυχή αποτελέσματα και θα παλέψουν για τη νίκη.

Η ομάδα του Τζανλούκα Φέστα αναζητά τη δεύτερη νίκη της στο πρωτάθλημα η οποία θα είναι μεγάλης σημασίας, καθώς βρίσκεται στην 11η θέση με μόλις 8 βαθμούς. Στα θετικά είναι η επιστροφή του Μποάκι και των Τσιλούλη, Μπεχαράνο στα πλάνα της Λαμίας.

Ο Βόλος προέρχεται από τη βαριά εντός έδρας ήττα από τον Παναθηναϊκό με 5-1 και καλείται να βγάλει αντίδραση. Στα αγωνιστικά, ο Κώστας Μπράτσος έχει στη διάθεσή του τον Bίκτορ Φερνάντεθ που ξεπέρασε το πρόβλημα του τραυματισμού του.

Δείτε λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη του Λαμία-ΝΠΣ Βόλος στο Live Chat του Onsports